Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinél jobb szúratni pc-t?...

Kinél jobb szúratni pc-t? Kozminál vagy pircingesnél?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 19:50
 1/8 anonim válasza:
természetesen , akinek a nevében bene van a foglalkozása
2010. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ember függő. Kozmetikusnak is lehet róla papírja,de egy papíros piercer is tud szarul szúrni. Én papír nélkül szúrok,elég jól. Ismerek olyan kozmetikust aki nem egy papíros piercert lepipál,pedig nincs róla papírja. :)
2010. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kösziii.=)

mert mondták h nem értenek a kozmik hozzá...de sztem ez nem igy van...=)

2010. márc. 18. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem orromat kozmetikus lőtte, fülbelövővel.=) Gyorsan megvolt, és nem mondanám hogy fájt. De ha máshová szeretnél akkor piercer szúrja.
2010. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már lövik a piercinget, akkor lehet rá számítani, hogy örökre megmarad a helye, mint a fülbevalónak, ezért érdemes szúratni, és szúrni általában a piercingesek szoktak.

De ez emberfüggő, lehet mindkettő nagyon rossz és nagyon jó is.

Inkább a piercingesre szavazok, de ez már saját vélemény.

2010. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem kozmi csinálta a fülbevalóimat és a porcfülbevalómat, a szemöldök és az orrpiercingemet.

na ebből a porcomnál nincs rendben azóta sem:S

a nyelvemet már piercinges szúrta, azt meg jobban is meg tudtam volna csinálni:)vagyis el tudnám képzelni:)

de inkább piercinges.

2010. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Orrba se jó már a lövés,inkább szúrás,nem fáj jobban.

fülporcba még lehet lőni,de elvileg oda is jobb a szúrás,mert nem szövetroncsoló. Csak hát drágább...sokkal.

Nézz utána a piercingesnek,akivel szúratni akarsz,honlap,vagy ha járt már nála ismerősöd,érdeklődj neten. Én kozmetikussal csak akkor szúratnék ha tuti tudom hogy jó. :)

2010. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Piercingesnél. A fenti válaszokban láttam olyat, hogy orrba lőtték a piercinget. Azért az elég durva... A fülbelövő pisztolyt, amúgy a marháknak találták ki, hogy gyorsan és fájdalommentesen tudják őket jelölni... A lövés roncsolja a szövetet [mellesleg sokkal tovább tart a gyógyulás is] - sőt, az EU szabályai szerint a fülbelövést már nem is szabadna csinálni. Kellenek bizonyos anatómiai ismeretek is hozzá. Nem azt mondom, hogy egy kozmetikusnak nem lehetnek ilyen ismeretei, viszont a piercinges mégis többet látott már, több tapasztalata van, stb. ^_^
2010. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!