Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy jó minőségű szájfényt...

Egy jó minőségű szájfényt keresek! Melyiket ajánljátok? Fontos tényező, hogy az esztétikai hatások mellett, ápolja is az ajkakat!

Figyelt kérdés
ne legyen ragadós, darabos!
2008. szept. 12. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

hát én ugy csinálom hogy labelló és arra az avono vagy missporty szájfény.

egyépként meg gondolom az ilyen ful márkás szájfény tuti használ de a boltba érdeklődj

2008. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Lorealosak beváltak.Sok színben van és csak úgy csillog-villog és ápolja is az ajkadat. Ha nagyon drágát és minőségit szeretnél akkor DIOR v LANCOME v CHANEL szájfényt vegyél. Kb. 6-7 ezerbe kerül.
2008. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vichy-t vegyél!!!Gyógyszertárban lehet kapni, narancssárga piros, és rózsaszín színben!!!SZerintem nagyon jó!

És még a neutrogéna is jó, bár az nem szájfény,de nekem nagyon puha,selymes lett tőle a szám, azt bármilyen drogériában megtalálod, ilyen fehér,nyomós,és kb 900 Ft.

2008. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, képet is találtam róla: [link]


És ezt írták róla:

Vichy


Kettő is van, az egyik arany színű, kicsit csillogó, a másik halványrózsaszín, de utóbbi felrakva határozottan színtelen. Minden tökéletes, az érzés, a szín, az illat, csak egy dolgot nem értek, ha kifejezetten napozásra van kitalálva az aranyszínű- UV védős csoda, akkor miért szárad be, ha fél órára kinnfelejtem a napon??? Az ára az talán, ami még elrettentheti az embert, ugyanis a 10ml kiszerelés 1999Ft-ba kerül (csak gyógyszertárban kapható).

2008. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helena Rubinstein, Malu Wilz, vagy a Pupa szájfényei igazán jók, teljesen megfelelnek a fenti kritériumaidnak. Ezek közül én a Helena R-t használom legtöbbet. Főleg ha megengedhetsz magadnak picit drágább árkategóriát.
2008. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
WATER SHINE DIAMONDS,ATTÓL NINCS JOBB!
2008. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!