Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szalagavatóra sminket csinálta...

Szalagavatóra sminket csináltatni melyik sminkeshez érdemes menni Budapesten?

Figyelt kérdés

A II. kerületben lakom, november 27-én lesz a szalagavatóm. Szeretnék az esti bál előtt elmenni egy profi sminkeshez. Minél kevésbé van messze innen, annál jobb, de nem ez az elsődleges szempont. Semmi extrát nem szeretnék, ugyanolyasmi egyszerű sminket képzeltem el, mint a hétköznapi sminkem (alapozó, pirosító, szemhéjtus, szürke szemceruza, szempillaspirál, szájfény). Csak egy sminkes azért biztos szebben és tartósabban meg tudja csinálni, mint én. A lényeg az annyi, hogy tartós legyen az eredmény, azaz ne maszatolódjon el az este folyamán, és megfizethető legyen. Láttam már "alkalmi sminket" 10 és 20 ezer forint között is, annyit azért nem adnék ki érte. Fotózásokra szoktak olyasmit csinálni, mint amit én szeretnék, nem is annyira alkalmakra.

Internetem van, a google keresőt is ismerem, de nem csak úgy találomra szeretnék kinézni egy helyet, hanem olyanhoz mennék szívesen, akit ajánlanak. Ismerőseimet hiába kérdezem, mert akárcsak én, nincsenek képben ebben a témában.

Köszi előre is! :)



2015. nov. 14. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!