Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra tényleg olyan...

Szalagavatóra tényleg olyan cipőt érdemes venni, aminek csúszik a talpa?

Figyelt kérdés
Ma volt keringő próbánk, és a tánctanár azt javasolta, hogy olyan cipőt vegyünk, aminek könnyen csúszik a talpa... biztos ezt mondta, mert több barátnőmmel is egymásra csodálkoztunk... Tényleg csúszós cipő kell? Miért? Hol lehet ilyet kapni?:S
2010. dec. 28. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én pont attól féltem hogy el fogok csúszni, nálunk a színpad se volt csúszód szerencsére...a próbán a suliba csúszott a cipőm, rácsúsztam folyton a keringőruha szélére és attól féltem hogy elszakad... nem tudom mit táncoltok, ha angol keringőt akkor el tudom képzelni hogy csúsznia kell
2010. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*csúszós
2010. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert sokkal könnyebb úgy keringőzni, ha csúszik a talpa a cipődnek. ugyanakkor szerintem nem erre az egy alkalomra fogtok cipőt venni, nyugodtan vegyetek olyat, aminek nem csúszós a talpa, nem lesz tragédia, nem standard-versenyre mentek:)
2010. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nos őszintén szólva a keringős cipőmet csak erre az alkalomra fogom venni, mivel amúgy nagyon nem az én stílusom a fehér színű magassarkú, a szalagavató után menni fog a vaterára vagy valakinek elajándékozom. Szóval elsősorban olyat szeretnék, amiben jól lehet keringőzni... Tehát majd olyan cipőt keresek, aminek a talpa jól csúszik... csak el ne essek majd:) Aminek mondjuk teljesen sima, rece nélküli a talpa, az jó lesz, ugye? Vagy milyenek a csúszós cipők?:D
2010. dec. 28. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Attől függ, milyen a padló, amin táncolni fogtok. Ha leragad a cipőd tánc közben, az nagyon zavaró, ha viszont csúszik, az is rossz. Ezért nagyon nehéz eldönteni... de szerintem egyetlen alkalomról van szó, tényleg nem lesztek táncosok, úgyhogy mindegy, milyen cipőtök van.
2010. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
PVC padlón táncolunk, annyit még le tudna valaki írni, hogy ezen milyen cipő csúszik? Ma láttam a kínaiban 1.500-ért egy olyat, aminek kicsit recés, de műanyag talpa van, ott a kövön rohadtul csúszott:D az jó lesz?:) Tudom, hogy csak egy alkalom, meg nem lesz rá többet szükség, de éppen ezért szeretném, ha ez az egy alkalom nem a szerencsétlen cipőn múlna, és ha minden jól menne majd a bálon... eléggé izgulok miatta, na:)
2010. dec. 28. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
ne parázz a cipő miatt... a tanár nem fogja leellenőrízni hogy csúszik-e a talpa:D az a lényeg hogy ne lépjél ki belőle, ne nyomjon sehol:)
2010. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk osztálytánc közben volt több lány is, akinek leesett a cipője :) najó, nem keringőnél, de akor is. és még mind élnek és egyikük sem süllyedt el szégyenében :D
2010. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az sem jó, ha "rohadtul csúszik", bár a keringő egy elég csúszogatós tánc, az sem kellemes, ha a srácnak kell folyamatosan megtartani

szóval kissé recésebb talpút ajánlanám


egy táncos

2010. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végülis arra jutottam, hogy inkább veszek egy olyan cipőt, aminek jól csúszik a talpa, aztán ha nagyon veszélyesnek érzem, leragasztózom, vagy csinálok vele valamit:)
2010. dec. 29. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!