Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Baj ha nem sminkelem...

Fiúk! Baj ha nem sminkelem magam és nem is akarom később sem?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék még szempillaspirált sem használni max egyszer-kétszer egy évben.

FIÚK! Nálatok ez hátrány? Csak olyankor sminkelem ki magam ha fontosabb esemény van a suliban, vagyis évente kb 2-szer 3-szor ( pl.: bálra,farsangara)

Hátrány ha alapozót sem használok? Csak egy kicsit problémás a bőröm , nincsenek rajta nagy pattanások csak az orromon pár miteszer de járok kozmetikushoz és használok rá ilyen tonikot.

Azért tettem fel a kérdést mert a korosztályomban már elég sokan sminkelik magukat de én nem akarom de nem akarok kívülálló lenni! :/

Előre is köszi a válaszokat!

13/L



2015. nov. 15. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem baj. Sőt, ez így lenne normális a te korodban, hogy csak néha egy-egy alkalomra időnként.

Jól csinálod! .)

2015. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nálam nem
2015. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Csak te jársz rosszul, hogy nem teszed magad szebbé pár perc alatt. Mást nem izgat.
2015. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Szebbé?

Smink nélkül nem lehet valaki szép?

2015. nov. 16. 04:18
 5/7 anonim ***** válasza:

de nyilván lehet szép smink nélkül is az ember. ő se mondta hogy nem. de sminkkel mégiscsak szebb az ember, mert kiemeli a szemét, eltakarja a pattanásokat, mégha nincs is sok stb.

ettől függetlenül még fiatal vagy ahhoz, hogy sminkelj.

ha később sem akarod, azzal sincs semmi baj. a te döntésed.

2015. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Majd meglátjuk mi lesz később :)

2015. nov. 16. 21:33
 7/7 lacibácsikaka válasza:
Szerintem hülyeség a smink. drága is és nem mindenkinek állhat jól + 30-40 éves korodra olyan ráncos leszel mint egy 60 éves néni. ez az én véleményem, de persze azért van akinek jól áll. :)
2015. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!