Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik legyenek egy kezdő sminkké...

Mik legyenek egy kezdő sminkkészlet darabjai?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni sminkelni. Mik a legalapvetőbb dolgok amire szükségem lehet? Mondanátok jo de viszonylag olcsó márkákat?
2015. nov. 22. 21:01
 1/5 anonim válasza:

Egy normális "hétköznapi smink" elkészítéséhez szükségesek ezek a dolgok:

Alapozó (bőrszínhez illő!!!)

Púder (alapozóhoz/bőrszínhez illő!!!)

Korrektor (bőrszínhez illő!!)

Szempillaspirál

Szájfény

Esetleg szemhéjtus, de az nem olyan természetes...


Márkák (olcsóbbak):

AVON

ARTDECO

Claire's

Essence

2015. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
artdeco télleg olcsó......
2015. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, legalapvetőbb dolgok ezek

- alapozó vagy BB krém (kezdetnek szerintem a BB krém is elég): ha alapozót veszel, drogériákban kapni jót és viszonylag olcsón pl: Rimmel vagy Maybelline, ha BB krémet, akkor pl. Garnier vagy Essence

Itt nagyon figyelj az árnyalatra, ne legyen se világosabb, sötétebb, mint a bőröd színe.

- korrektor: Essence Stay All Day hosszantartó korrektor, Dm-ben lehet kapni, ez applikátoros, tehát könnyű a használata

- szempillaspirál: Maybelline-t tudom ajánlani, de pl. a Rossmanban kapható Lovely Curling Pump Up kb 700 Ft körül van, és tapasztalatból mondom, hogy nagyon jó.

- szemhéjtus: kezdetnek vagy filceset vagy zseléset ajánlok, mert a folyékonyhoz kell gyakorlat, és ezekkel könnyebben meg lehet tanulni a használatát pl: Maybelline zselés tégelyes tus, ecset is van hozzá, és nagyon sokáig elég.

- szemöldök: kezdetnek a szemöldököd színéhez passzoló szemöldökceruza, vagy van a Catrice-nek egy szemöldökápoló készlete, ami szerintem életed végéig is kitart :D

- száj: drogériákban kapni olcsóbb szájfényeket pl. Essence, de a Krémmánia.hu-n meg tudod nézni minden kategóriában, hogy mennyiért miket kaphatsz, és hogy az adott termékről milyen vélemények vannak.


Szerintem kezdetnek ennél többre nincs szükség, remélem tudtam segíteni.

2015. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

alapozó

korrektor

púder

szempillaspirál

szemhéjtus

rúzs

szemhéjpúder

Ecsetkészlet(Alapozó ecset, szemhéj árnyalóecset)

Jófata viszonylag olcsó márkák

-avon

-Oriflame

-maybelline new york

-Loreal Paris

-Rimmel London

2015. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A 3. Válaszoló nagyon sokat segített. :)
2016. jan. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!