Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdő sminkelés hogyan?

Kezdő sminkelés hogyan?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok. Alapból szép a bőröm, nem pattanásos, nem mitesszeres. Sosem volt az. Ezért soha nem sminkeltem magam.

Még a szememet sem húztam ki, szóval tényleg semmi smink. Csak különleges alkalommal voltam kisminkelve de ez életem során pár alkalom volt mint pl: esküvő.

Most viszont lefogytam majdnem 20 kilót, és a szemem alatt apró ráncok jelentek meg. De nem csak ebben változtam, hanem a hajamat is megváltoztattam. AZ unalmas barna szín helyett, most szőke melírozott hajam lett ami jól állt. Gondoltam ideje lenne 40 évesen egy szolid sminket viselnem. Így vettem pár dolgot mint púdert, alapozót, korrektort, rúzst, szem cerúzát, szemre festéket.

Majd rámentem a youtube-ra, hogy megnézzek pár videót kezdő sminkesek számára. Legalább 40 félét néztem, és bevallom egy kicsit lehangolt. Egyesek 10 féle anyagot kennek az arcukra. A végeredmény meg nem igazán szép mert erős smink van rajta.

Én csak szolid sminket szeretnék, olyat amit pár perc alatt elvégezhető, természetes, és nem kell egész nap figyelni, hogy foltos vagy sem..

Hogy kezdje el egy kezdő a sminkelést ha nincs 30 ecsete, 15 púderja és egyéb cucca??

Miképpen fogjak hozzá?

köszönöm a tanácsokat előre is.

40/N


2015. nov. 21. 21:49
 1/2 anonim válasza:
Móni szépségvilágának vannak szerintem nagyon jó videói ebben a kezdős témában is. Szerintem nézd meg a videóit :)
2015. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Youtube-on keress rá a "no makeup makeup"ra, rengeteg természetes s minket fogsz találni és a legtöbbet esetek nélkül is el tudod készíteni.:)
2015. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!