Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most tényleg sok és felháborít...

Most tényleg sok és felháborító ennyi smink?

Figyelt kérdés

Egy kis szempillaspirál, korrektor, ajakápoló (színtelen, csak egy kicsit fényes) és alkalmakra vékony tus????

13/l


2015. dec. 1. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

szerintem pont a te kérdésed olvastam a családi kategóriákban.

szerintem nem sok, a korrektort pl én nem tekintem sminknek,azt használom kb 11 éves korom óta..persze nem ész nélkül, csak ha komolyabb pattim volt,akkor.

az ajakápolót én gyerekkorom óta használom:D persze azt se rendszeresen,leginkább télen.

a szempillaspirál pedig már nem korai neked, gondolom nem xxl műszempilla hatást akarsz elérni,hanem csak hogy ívelt legyen és fekete..

a tus se gáz ha jól viszed fel

2015. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
nem, ez még belefér ennyi idősen is
2015. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egyáltalán nem sok.
2015. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Nem az. Akit mások sminkje felháborít, az magában rakjon rendet, én pl sosem néztem rá egy szépen kisminkelt lányra és lettem mérges emiatt :D Miasz-r :D
2015. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fokhagymásfagyi válasza:
0%

Számomra taszító.

Soha nem álltam szóba olyan nővel, aki sminkelte magát és vagy dohányzott.

A feleségem nem sminkel, és ez meg is látszik rajta, míg a náylondémon barátnői bőre mára ráncos és szikkadt lett, addig az övé szép és természetes.

2015. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

5: Ez tök hülyeség :)

Én sminkelek, nem vakolat, csak szolid, és 38 évesen 30-nál többnek még sose néztek, de a 25 sem ritka.

2015. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem sok, a húgom is 13 bár neki szempillaspirál nagyon nem kell, de ő is labellot és kevés korrektort használ.
2015. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az urban legend-del próbálják becsicskítani a nőket, hogy öregszik a bőr a sminktől. Valaki vezesse le nekem, ez hogy lehet.


Érdekes, hogy rögtön az az első gondolata a válaszolónak, hogy ő mennyire tartja ezt vonzónak - nem rólad szólt a kérdés, csibefasírt - és hogy egy felnőtt férfi miért akar vonzónak látni egy 13 éves lányt.

2015. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!