Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most tényleg olyan felháborító...

Most tényleg olyan felháborító egy kicsi smink? 13L

Figyelt kérdés
Naszóval ebbe a tanévbe elkezdtem sminkelni magam.Nem kell valami hű de nagy valamire gondolni,szempillaspirál,halvány szájfény,púder a pattanásokra meg szemhélypúder de az is olyan hogy alig van szine.Anya ezt megtudta és elkezdett kiabálni hogy ő nem ribaЍnak nevel.De a púdert ő ajánlotta,szehéjpúder elsősen kaptam (akkor még csak poénkodtam hétvégén) a szempillámon meg nem látszik higy festem,a szájfény meg hamar lejön.De most ez tényleg ilyen felháborító?13/l
2015. okt. 20. 06:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
74%
Az. Ne sminkelj,nem neked való. Felnőtt szemmel nevetséges,még gyerek vagy bőven.
2015. okt. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Szájfény nem olyan durva azért meg a bőrszínnel egyező szemhélypúder.Nem?
2015. okt. 20. 06:29
 3/48 anonim ***** válasza:
71%
A szemhéjjal megegyező púdernek mi értelme van? :/ Ne sminkeld magad, még fiatal vagy hozzá! Ráérsz még ezzel három-négy évet. Gyakorolhatsz otthon, de utcára meg iskolába minek? Amúgy ezt anyukád rontotta el. Nem kellett volna ELSŐSEN vennie neked szemhéjpúdert.
2015. okt. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a szempillaspirallal semmi baj, és a korrektorral sem. a többi felesleges.

anyukád meg nem jogosan pattog, amikor ő vette neked.

a szemhéj púdert hanyagold. nagyon kevesen tudják szépen felvenni, valószínűleg nevetségesen áll, és fél óra múlva elmàszik.

nekem ha ennyi idős lányom lesz, ennyit megengednék neki(spirál, korrektor). de több minden felesleges még, ha nem akarsz tini ribinek kinézni

2015. okt. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a világon semmi gond nincs vele hogy ennyi idősen sminkelsz, főleg hogy ennyire enyhén.Én is ennyi idősen kezdtem el sminkelni , nem nyolc éves vagy már, nem vagy "kicsi" hozzá, és szerintem senkinek nincs joga hozzá hogy megmondja hogy mit csinálj a saját külsőddel.Az a lényeg hogy jól érezd magad a bőrödben.:)
2015. okt. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
A szemhélypúderem nem áll rondán csak egy picit fénylik,a szájfény meg majdnem szőlőzsír csak van színe.Amúgy a suli szabályt nem szegem meg.A többi ilyennlány meg feketével festi magát rosszulés feltünően..
2015. okt. 20. 07:04
 7/48 anonim ***** válasza:
74%
Kisgyerek ne sminkeljen. A pattanásokra meg ne púdert tegyél, hanem arclemosót használj!
2015. okt. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
79%
először tanuld meg leírni a nevét :) *szemhéj
2015. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
52%

19 éves vagyok. Életemben sose sminkeltem magamat, mert feleslegesnek találom. Ballagásra és szalagavatóra a kozmetikus festett ki szolidan, de nagyon zavart. Nem érzem természetesnek magamat. 13 évesen max korrektort használtam a patikra. Sose éreztem, hogy sminkelnem kellene magamat. Én úgy gondolom, hülyeség ezzel átvágni a külvilágot. Sminkkel mindenki gyönyörű... Ezen felül pedig szeretem rendesen megcsókolni a barátomat, nem pedig rákenni a rúzst, és azon aggódni, hogy valamit elkentem a fejemen, és hülyén nézek ki. Mi nyilván úgy sem tudunk lebeszélni Téged. Ha akarod fesd Magad. Minden 13 éves ezt csinálja, így leszel tucatlány.

19L

2015. okt. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
71%

Ha szinte nem is látszik, akkor miért sminkelsz?

Ilyen fiatalon semmi értelme a sminknek, csak tönkreteszed a bőröd, aztán majd fiatalon lesz olyan a bőrös, mint egy 50 évesé.

2015. okt. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!