Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is borzalmas ez a...

Szerintetek is borzalmas ez a szemöldök?

Figyelt kérdés

[link]


nem értem, hogy egy egyébként ügyesen sminkelő, igényes lány hogy rajzolhat ilyet a fejére? nem látja, hogy mennyire csúnya, természetellenes? és ő egy 'bjúti blogger' elvileg..



2015. dec. 8. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

tényleg természetellenes, nekem se tetszik

de az ő dolga, ha szerinte ez szép...

2015. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ronda
2015. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
sokan rajzolnak ilyen szemöldököt manapság. szerintem is elég hülyén néz ki.
2015. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya, túl tökéletes, túlformázott, túl erőteljes a színe. Túl sok.
2015. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Hát ez még jobbik eset..Vannak azok a rángó kézzel felrajzolt vonalak..borzalmas, meg amikor már túl vastag, na az nagyon ronda.
2015. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem lenne rossz, de az íve,ahol a legmagasabb pont van, ott borzasztóan mű. szerintem szögmérővel kiméri a 90 fokot. az a része gáz a szemöldöknek, de amúgy nem rossz.

alapjába véve nincs gondom a rajzolt/erősített szemöldökkel, de a lányok nagy része nem jól csinálja meg. egy jó szemöldök olyan,hogy fel se tűnik a másikon.

de manapság ránézel valakire és rögtön feltűnik,hogy valami fura a szemöldökével. lásd a linkelt kép

2015. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon ronda szerintem, még csak az arcához sem illik. Nem értem ő ezt miért nem veszi észre... csodálnám ha senki nem szólt volna még be neki emiatt.
2015. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő...túl csúcsos az ív tetején.
2015. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, valóban ronda. Túl mű.
2016. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!