Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyek azok a smink márkák,...

Melyek azok a smink márkák, amik jó minőségűek és olcsók is?

Figyelt kérdés

Esetleg neten melyik oldalakról tudnék ilyen alapozót,szemhéjtust,púdert,ecseteket,szemhéjpúdert,korrektort,rúzst venni,amik olcsók szállítással is?


Valamint sminkeket a DM-ben vagy a Rossmann-ban érdemesebb venni?



2015. nov. 22. 11:29
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Inkább terméktől függ, nem márkától, a legtöbb márkának vannak jó és kevésbé jó termékei. A Maybelline amúgy alapvetően szerintem elég jó, a L'orealt is sokan szeretik, de nekem sose jött be, a Rimmelnek jók a rúzsai meg a pirosítói, az Essence szájceruzás és pirosítók is jók. Jó ecsetet szerintem nem nagyon lehet kapniDM-ben, Rossmannban. Van pár jó, de alapvetően nem a legjobbak. Netről tudsz pl Real techniques ecseteket rendelni, azok általában jók, és nem drágák, illetve az e.l.f.-nek is van néhány jó ecsete.
2015. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A catrie nem tul draga nem tul olcso de eleg jo:)
2015. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
essence
2016. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Revolution márkában minden terméket találhatsz és elérhető áron van,loreal,maybeline,max factor,essence.
2020. jún. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!