Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence márkájú termékek...

Essence márkájú termékek milyenek?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne. Kb mennyibe kerülnek, milyen a minőségük, ár-érték arányban megfelelnek-e? Eddig 2 essence körömlakkom van, azokat nagyon szeretem, sminktermékeket is ki szeretnék próbálni. Főleg szempillaspirál, korrektor, bb krém, púder meg valami szemöldökre való dolog (szemöldökpor, ceruza) érdekelne.
2015. dec. 10. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána krémmánián.
2015. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van néhány termékük, amik ár-érték arányban jók, de a legtöbb azt a kevés pénzt se éri meg, amit kérnek érte. Nehezíti a dolgot, hogy kb szállítmányonként változik a termékek minősége és pár havonta lecserélik a fél termékkínálatot, totál káosz az egész.

Konkrét termékeket szerintem is a krémmánián keress.

A márka célközönsége a kispénzű tinilányok, ezt azért vedd figyelembe. Túl nagy csodát ne várj tőle. A szemöldökformázóik állítólag jók - nem próbáltam. A BB krém, korrektor, és szempillaspirál, amit próbáltam, borzalmas volt, bár ezek már rég nem is kaphatóak, az újak lehetnek jók is... :)

2015. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a szemcerúzájuk ( a long lasting) nagyon jó. ezek az újfajta körömlakkjaik, meg a szempillaspiráljuk is. én ezeket próbáltam. szerintem az ár-érték aránya nagyon jó. :)
2015. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elég silány a minősége, tipikus olcsó kategóriás termék.
2016. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát pont nem utolsó..nem hiszem hogy próbáltad volna őket. ez a márka tipikusan a szűk pénztárcájú tiniknek való, akik ennyit engedhetnek meg maguknak...nézz már körül, hogy ennyi pénzért miket kapsz..valami dm sajátmárkásat ami sokkal szarabb ezeknél..próbálj ki előbb egy-két terméket, aztán nyilatkozz ;) nem mondom, néhány tényleg elég silány minőségű, de pár pont hogy nekem sokkal jobb, mint a kétszer annyiba kerülő manhattanes cuccok
2016. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!