Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a legjobb márkájú...

Melyek a legjobb márkájú termékek, amitől szép lesz az ember bőre?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és az érdekelne, hogy tudtok-e olyan termékeket amitől smink nélkül is szép lesz arcom

melyek a legjobb márkák, amiknek a termékeit megéri megvenni

?

légyszi segítsetek !!!



2012. szept. 20. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezt így megmondani nem lehet, mert mindenkinek más a jó, ez tényleg így van! Ami nekem tökéletes, lehet Nálad allergiát okoz, vagy fordítva, ami nálam bajt okozott, Neked jó.

Pl. én használtam garnier arclemosót, amitől az egész homlokomat pattanások borították el, az arcom pedig vörös lett tőle. De lehet, hogy Neked tökéletesen beválna.

Használtam Neutrogena-t, amitől nagyon puha lett a bőröm, de ki tudja, Neked jó lenne-e?

Jelenleg kozmetikus által ajánlott Ilcsi termékeket használok, közel másfél éve és nem fogok váltani, mert a lemosók és krémek hatása csodálatos! De ez az én tapasztalatom, Neked is rá kell jönnöd, mi a jó a bőrödnek. Én közel 2 évig próbálkoztam mindenféle termékkel, mire végre rátaláltam a tökéletesre. Mostmár nincsenek pattanásaim, csak nagyon ritkán 1-2, a bőröm sima, egyenletes. Keresgess Te is,de elsősorban a természetes alapú termékeket ajánlom. Ami nagyon fontos, hogy bőrtípusodnak és korodnak megfelelő dolgokat használj. Ami pedig ennél is fontosabb: változatos táplálkozás, kevés chips,csoki és hasonló, kevés kóla, annál több víz.

2012. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én csak nuskin terméket használok, abban biztos nincs kőolajszármazék. Vízbázisú legyen a termék az a legfontosabb.
2012. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!