Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes elmenni az Il Makiage...

Érdemes elmenni az Il Makiage nevű sminkiskolába állásinterjúra? Az Andrássy út 4 szám alatt van.

Figyelt kérdés
Pénzügyi asszisztensnek jelentkeztem és 2 óra múlva már hívtak is. Gyanús nagyon.

2015. dec. 10. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Amikor én voltam, akkor egy 300 ezres sminktanfolyamot akartak rám sózni ami után, ha elég jó vagyok, akkor alkalmazhatnak is (plázákban kell embereket megállítani, fizetés jutalék rendszerű, magyarul akkor van, ha bevételt generálsz). Ezután rám raktak egy béna sminket, és győzködtek, hogy vegyem meg a méregdrága cuccaikat. (A MAC is olcsóbb) Másnapra hatalmas herpeszem lett.
2015. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Kamu, lehúzás, stb, amit csak el tudsz képzelni egy ROSSZ állásról. A közelükbe se menj, ha rám hallgatsz.
2015. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
16%

Szia!

Miért gyanús? Jelenleg egy nagy cégnek vagyok a marketingese és engem fél órára rá hívtak be :)

2016. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!