Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk/Férfiak nektek tetszik?...

Fiúk/Férfiak nektek tetszik? Melyik?

Figyelt kérdés

Kívácsi vagyok,hogy mostanság mit gondolnak a piercingről a pasik.Nektek bejön egy lányon?Gondolok itt például a cheekre : [link]

Vagy a snake bite-ra,illetve amikor csak egy alsó ajak piercing van : [link]

Természetesen olyanon,akin jól áll.Legyetek szívesek véleményt és kort is írni! :)



2015. dec. 10. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Heló!


Az első röhejes számomra. A második se jön be. Esetleg az, amikor az orrában van valakinek egy kicsi, de nekem nem tetszenek az arcon, a köldök az, amiben jól néz ki szerintem.

2015. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Nekem egyáltalán nem jönnek be a piercingek, és úgy unblock semmi természetellenes...

15f

2015. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A második nagyon tetszik.


19/F

2015. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

az ilyen egy-egy pöttyök szerintem röhejesek.

orrban, szájban tetszik.

szemöldökben b*uzis, leszbikusos.

fülben semmi extra.

köldök nézhet ki jól, mellben is.

intim piercing nem tetszik egyáltalán, könnyen lehet hogy zavarna is.

2015. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagyon tetszik. A második közepesen, az szerintem erősen arc függő.

19F

2015. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenkinek jól állhat mind a kétféle, de az is, ha csak egy van alul.


Nekem világ életemben bejött.

Most így 25 évesen is tetszenek. Persze jómagamnak is van jó pár darab.

Így, hogy nem látom az arcod, nehéz lenne megmondani, hogy nekem tetszene-e rajtad vagy sem. Átlagban cheek-kel kevesebbet találkozok, kevesebben vállalják be, kevesen tudják viselni.

De ahogy más is írta már, eléggé arc függő. Ez nem testalkatot jelent, hanem arcot, arcvonásokat, markánsabb jeleket...stb.

Annak, akinek nem áll jól, annak nem áll jól. Persze lehet hozzáépíteni stílust, ruhát, frizurát..., de attól még magán az arcon nem biztos, hogy jól áll.

Akinek meg jól áll, annak jól áll akkor is, ha más ruhában, más frizurával van.


Persze akik nem szeretik a testékszereket, vagy egyenesen undorodnak tőle, azoknak akkor se tetszene, ha kivennéd, mert akkor a lyuk helyét néznék. Ha meg nem tudnák, akkor tetszenél nekik. (Igen, sajnos képmutatás, de az emberek nagy része ilyen. Nem mindenki, de nagy része sajnos.)


Ha te szeretnél, akkor célszerű lenne képet linkelned magadról, hogy lássanak a válaszolók is. De ha kicsit értesz PS-hoz vagy hasonló programokhoz, akkor magadra "varázsolhatsz" pár ékszert, majd utána több képen feltöltve lehet kérdezni arról is, hogy neked melyik állna jól.


Remélem hasznos voltam! ;)

2015. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát!Persze bárki aki véletlen rátalál erre a kérdésre nyugodtan válaszoljon!!

Eddig is sejtettem hogy a piercing a legmegosztóbb téma,most pedig biztos lettem benne.

Kedves utolsó válaszoló,nagyon köszönöm a hozzászólásod,hasznos volt és jó volt olvasni a kifejtésedet.Köszönöm!:)

2015. dec. 12. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, én lány vagyok de bátorkodok véleményt nyilvánítani :D szóóóval szerintem, az első irtó szexi lehet egy lányon, főleg ha van kis gödröcskéje *-* és aaa második is, de persze csak olyan lányon szerintem, aki alapvetően vonzó és .... ahhhjjjj imádom :DD de a septum nálam a főnyeremény!!!!!!!! [link]

19/L

2015. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!