Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A dagadt nők miért csináltatna...

A dagadt nők miért csináltatnak műkörmöt?

Figyelt kérdés
Miért nem inkább az egészségesebb életmódra költik a pénzt?

2015. dec. 10. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Te miért nem tanulsz ha hülye gyökér vagy? (Hasonló kérdés)
2015. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

mi közöd hozzá?

(nem vagyok se túlsúlyos,se műkörmös,mielőtt azt hinnèd magam vèdem)

2015. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én tanulok, dolgozom, mosogatok is, kövér is vagyok, de nem az a legfontosabb, hogy műkörmöm legyen!
2015. dec. 10. 21:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért csináltat bárki műkörmöt ez is lehetne a kérdés. Mert szeretne esztétikusabb lenni, tetszeni magának vagy mert az én esetemben béna törékeny körmei vannak és ezen se vitamin se semmi nem segített soha. Hogy miért költünk erre ahelyett, hogy vennék egy nagy kosár zöldséget? Egyrészt akinek van rá, az miért ne tegye, neked meg másnak se fájhat, hogy mire költ a másik. Ne irigykedj kérlek! De ennyi erővel, ne vegyünk új ruhát, cipőt, ne menjünk fodrászhoz vagy kozmetikushoz, a dagadt nők legyenek csak simán dagadtak és slamposak igaz?:)


Egy nem dagadt nő.

2015. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Senkinek nem az a legfontosabb, de ha már a fontossági sorrendnél tartunk nem értem miért pont ez jutott eszedbe. Például: az éhező emberek miért költenek szappanra meg vízre, miért nem vesznek belőle kaját? A h.lye emberek miért járnak iskolába, miért nem mennek el egyből inkább utcát seperni? Miért törlöd ki a se..ed ha utána úgyis újra sz..os lesz?

Te minek ülsz a gép előtt és írogatsz idióta kérdéseket ahelyett, hogy elmennél futni és fogynál egy kicsit?

És sorolhatnám.... Irigylem a problémáidat.

2015. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes kérdés, ha már itt tartunk, akkor a hülye emberek miért tesznek fel értelmetlen kérdéseket a gyakorin? :D
2015. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Darwel ***** válasza:
77%
A sok hülye kérdés egyike..... Azért mert kövér valaki akkor már nem adhat magára ? Te is igénytelen gyökér vagy ?
2015. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
És a soványak miért? ne haragudj, de a kérdésednek nem sok értelme van. Szerintem egy elhízott embernek minden egyes fillérét a fogyásra kéne költenie? Ezt te sem gondolhatod komolyan. Ráadásul sokan genetikai okok miatt (is) olyanok. Én például a másik véglet vagyok, hiába zabálok mint az állat, mégis 58 kiló vagyok 174 cm testmagasság mellett, férfiként.
2015. dec. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*szerinted
2015. dec. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Ha jól értettem a kérdésed éa a leírásod, akkor adagadt nő = egészségtelen életmód.


Már nem azért, de elég vékony embert ismerek a környezetemben, aki egészségtelenül él, de amellett telik neki műkörömre, és meg is csináltatja. :D

2015. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!