Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágításnál miért gennyezik,...

Fültágításnál miért gennyezik, vérzik és dagadt fel a fülem?

Figyelt kérdés
Fogpiszkálóval kezdtem 4 napja, tegnapelőtt már vérzett is, nem is kicsit, meg gennyedzett, mára pedig 2x akkora lett a fülcimpám. Gondolom ez nem normális. Hogy tágítsam ki mégis a fülem, ha nem akarok ezreket kidobni érte? Az én fülem az érzékeny, vagy valamit mégis rosszul csináltam?
2013. ápr. 2. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
te úr isten....ne tegyél már magaddal ilyent!!!!
2013. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ggondolom 0 higiénia. Aszslka nem allt a fuledbe? Kezeled vmivel? Idióta
2013. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként,hogy gondoltad?Először fogpiszkálóval...aztán utána?Tollal esetleg vagy hogyan?Nagy butaságot csinálsz!
2013. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahj..... Szerinted mi a baj? Hogy nem birja a füled.... Ha annyira akarod csinálni nagyon lassan tágítsd, de szerintem inkább gondold át...... Tudom rzt biztos hallottad már, és unod. Én csináltattam köldök PCt kiszakadt, mert a bőröm kidobta, mert nem birta es a szép lapos hasam kozepen most van egy heg.... Plasztikáztattunk is, de látszik.
2013. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha megnezitek, a neten mindenhol ezt írják, h fogpiszkálóval kezdd a tágítást. Másnak miért nem lesz akkor baja? Most egy időre akkor offolom a témát, mert nagyon szar állapotban van a fülem.. De mindenképpen szeretnék fültágítót. A környezetemben lévőknek is soknak van, és ők is fogpiszkálóval meg ilyen szarokkal csinálták. Kamilla tea, meg még mi lenne rá jó?
2013. ápr. 2. 23:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítő. Pl. Betadine, az jódos fertőtlenítő kenőcs.
2013. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) de megyek is holnap orvoshoz, remélem addigra javul a helyzet:| most vettem csak ki 1 órája, mert annyira akartam:(
2013. ápr. 2. 23:33
 8/11 anonim ***** válasza:

fogpiszkáló helyett, fültisztítót rakj bele.

amúgy: nekem sosem volt ilyen gondom, mert nomális dolgokkal tágítottam a fülemet.

lekezeletlen dolgokat ne rakj bele.

2013. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De a fultisztito az már túl nagy:| 2 mm-set nem birnek rögtön belerakni.. És ha lelakkozom a fogpiszkálót és lefertőtlenítem, úgy már jó?
2013. ápr. 2. 23:43
 10/11 anonim ***** válasza:
szétszakadt a szövet, valószínűleg túl gyorsan akartad túl nagyra tágítani, most várhatsz amíg lemegy a duzzanat és meggyógyul, ami nem fog hamar menni. 2-3 hetente szabad csak 1-2 mm-t tágítani egyszerre, nem véletlenül mondják ezt mindenhol, különben nem tud elég erős plusz bőr képződni és fennáll annak is a veszélye hogy egyenetlenül tágul és később leszakad a bőr. tágíthatod a füledet házilag, én is így csináltam, de ésszel csináld és lassan, a fültágítás nagyon lassú folyamat.
2013. ápr. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!