Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiuk! Birjatok a csajokon a...

Fiuk! Birjatok a csajokon a muszempillat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem, ronda és gusztustalan.
2015. dec. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon nem!!
2015. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Én lány vagyok. Neten mindig én is ezt olvastam férfiaktól, fiúktól, hogy neeem meg fúúj, ennek ellenére az igényes, szemet kiemelő műszempilla MINDEGYIKNEK tetszett élőben... ennyit erről. Nem muszáj műanyag csápokat felragasztani, van műszempillából is szép.
2015. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

3: Biztos van belőle szép. De azon talán nem is látszik, hogy mű :)

Amiket én látok, azok gusztustalanok. 10 méterről látszik, hogy mű. Nagyon vastag, sűrű, nagyon hosszú. Az is gusztustalan, amikor nem ilyen leszedhető, hanem olyan hosszabbítás, vagy nem tudom mi a neve, és ahogy nő le és össze-vissza áll.

Szóval én általában olyan műszempillás csajokat láttam, akik nevetségesen néztek ki :)

2015. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:)
2015. dec. 11. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Itt most felmerült bennem az a kérdés, hogy hogy kerülnek a "Szépség és divat » Smink és kiegészítők" kategóriába a fiúk? :D
2015. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legtöbb esetben azt a sor seprűs ócska vacakokat látom... a hideg kiráz tőle. Jobb esetben azt látom hogy a szempillák fölé van ragasztgatva pár kis tincs vagy hogy van ez, nem értek hozzá... az nem vészes, nem ronda, de még mindig jobb lenne nélküle. Azt sem értem néha hogy miért használnak festéket a szempillára... egyik ismerősömet egyszer láttam nélküle, olyan szép volt a természetes szőkés szempilláival. De mindig feketére festi, ami nem illik hozzá cseppet sem.

De persze ez csak az én véleményem.

2015. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de remélem válaszolhatok én is.

szóval szerintem hatalmas különbség van műszempilla és műszempilla között is. ha valakinek eredetileg rövid,ritka szempillája van, és felrakat egy természeteset, amire kb meg se mondod hogy nem igazi,azzal nincs bajom.

de amikor valaki olyat rakat amiről messziről visít,hogy mű, az szerintem nem szép.

de láttam én már sok igényesen elkészítettet, de hát ezeknek meg is van az áruk.ami érthető,hogy sokan nem engedhetik meg maguknak. de hát akkor inkább ne rakassanak, mert az olcsó ,silány műanyag méteres pilla,aminél a ragasztás is látszik.hát az borzalmas.

persze felőlem mindenki úgy teszi nevetségessé magát ahogy akarja,de higyjétek el, a nagyon természetellenest a fiúk is észreveszik

2015. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ! Persze nem az, ami tocsog, meg 2 méter hosszú pillás

f18

2015. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!