Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi számít erős sminknek már?

Mi számít erős sminknek már?

Figyelt kérdés
Képet is küldhettek.

2015. dec. 12. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

erős színű rúzs+hangsúlyos szemsmink egyszerre. a legjobb amikor ehhez egy jó intezív színű pirosító is jön.

az már nagyon túlzás.

2015. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok. mèg a jó hangsúlyos ès sötèt szemöldök lemaradt.
2015. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 manó1235 ***** válasza:
100%
nem megfelelő árnyalatú alapozó mondjuk sötétebb az eredeti bőrszíntől, és igen kb az amit az első leírt :)
2015. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Sötét, természetellenes szemöldök.

Vastag alapozó és púder.

Sűrű, hosszú, természetellenes műszempilla.

Ha nincs jól eldolgozva a smink.

Ha nem illik az alkalomhoz.

Pl. nem mindegy, hogy buliba vagy temetésre vagy állásinterjúra vagy suliba megy az illető.

2015. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én csak a szememet szoktam festeni,de már erre is többen mondták,hogy túl durva,erősen van kifestve.

Köszi a válaszokat :)

2015. dec. 12. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Mindenkinek mást jelent az erős smink.

Aki alapjában erős sminket szeret (mint én), annak nem erős.

Aki alapjában nem sminkel egyáltalán, annak az is erős, hogy ha felrak egy szájfényt magára...

Mindenki maga döntse el, hogy neki mi tetszik, de ne úgy, hogy másokat hogyan képzel el. Mindenkinek a saját dolga, a saját arca. Mindenkinek más áll jól. Nem kell feltétlen azt nézni, hogy este van vagy nappal vagy buliba vagy éppen a boltba megy.

Egyénfüggő. Mindenki saját magát teszi azzá amilyen és az a legfontosabb hogy neked tetszik. Soha ne az érdekeljen, erős vagy gyenge, sok vagy kevés. Hanem hogy neked így tetszik. És a száddal is foglalkozz, nézd meg hogy ha kirúzsozod, milyen. Én is úgy kezdtem régebben, hogy a számat "hanyagoltam", de rájöttem hogy úgy is szép ha rakok rá. És úgy is szép, ha semmi nincs rajtam se a számon se a szememen!! :))

De úgy vagyok a valódi önmagam, ha azt ami én vagyok alapjában véve (ahogy a jó Isten megteremtett ugyebár), még én jobban kihangsúlyozom, na az vagyok a valódi ÉN!


31/N

2015. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!