Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy gyakoroljam a tusvonal...

Hogy gyakoroljam a tusvonal huzasat?

Figyelt kérdés
Eddig mindig filces tussal csinaltam, de elegem lett abbol, hogy akarmilyet veszek nagyon hamar beszarad es havonta kell cserelnem. Most vettem egy s-he folyekony tust, de szornyen bena vagyok vele. Viszont a vekonyabb meg hajlekonyabb ecseteseknel meg mindig jobban a kezemre esik. Inkabb a mennyiseget nem tudom szabalyozni. Gondolom meg ra kell allnia a kezemre. Tegnap este elkezdtem gyakorolni, de a 2-3. lemosas utan ugy szetdorzsoltem a szemem, hogy meg most is faj es piros, pedig sminklemosoval mosom le es ovatosan, de megis... Hogy tudnam gyakorolni? Technikakat is ithattok, bar mar a legtobbet elolvastam es tenyleg nem azzal van a baj, hanem vagy tul sok festek van az ecseten es folyik ossze vissza vagy tul keves es nem fog
2015. dec. 17. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A filces tus egy fillért sem ér. Gél tussal lehet jól dolgozni.
2015. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt használom: [link] és nekem bevált. Nem a legolcsóbb, de nagyon tartós, sokáig elég (1 éve vettem és még mindig van), könnyű vele dolgozni és a mennyiséget szabályozni. Persze gyakorolni kell ezzel is, de szerintem hamarabb sikered lesz gélessel(tapasztalat).
2015. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem pont, hogy a filces vált be. Rossmann saját márkás (Rival de Loop Young) zseniális, nem "törik meg" a vége (az essence-szel ez volt a baj, hogy elferdült a filc vége és dobhattam ki), sokat használom, mégis már régóta megvan, és tartós! nem vízálló, mégis alig tudom leszedni (ez kinek előny, kinek zavaró)... én a helyedben vennék egyet, nem nagy tétel (1000 ft alatt van, legutóbb kb. 800-ért vettem). ha azzal sikerül kifejleszteni a technikádat, könnyebb lesz a folyékonnyal. előnye, hogy gyorsabban szárad, nem olyan macera, mint a folyékony.

technikára pedig: én úgy szoktam, hogy becsukom a szemem, és az ujjammal lehúzom egy picit, óvatosan a szempilláimat, és úgy húzom a tusvonalat. cicás tusvonalhoz meg cellux. :D

2015. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!