Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozo kerdes. Hogyan erjem...

Alapozo kerdes. Hogyan erjem el, hogy szep legyen a vegeredmeny? (Reszlet, bovebben lent)

Figyelt kérdés

Alapjaraton nem tul pattanasos az arcom mar, de meg mindig van 1-2, viszont eleg heges maradt, borhibak stb.


Vettem catrice korrektort, max factor alapozot, ezekrol olvastam, hogy jok.


Nem tudom mit csinalok rosszul, de nekem inkabb kiemeli a hibakat...:S foleg egy kisebb pattanast..vizilo mereture nagyit, az alapozo. Korrektor nem nagyitja, de onmagaban nem eleg.


Mit csinaljak?

Alapozot nem szeretnek valtani, azt nem engedhetem meg magamnak, ezek sem voltak legolcsobb termekek.


Koszonom a segitseget.


2015. dec. 22. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jobban, alaposabban eldolgozni az alapozot! Nedves szivaccsal vagy alapozó ecsettel. Esetleg próbáld az alapozó fölé rakni a korrektor vagy ha ez nem jön be próbáld ki h alá rakod mindenkinek más a jobb. Ha van kérdésed írj priviben ott jobban leírhatnad és én is jobban tudnék választ adni; ) ♡
2015. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy használod? először a korrektorral elfeded a bőrhibákat és utána alapozó?
2015. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arctisztítás, pattanás megelőzés! Ez a legfontosabb lépés. Az olcsóbb termékek közt is találsz jókat, drogériás saját márkás cuccok, pár száz forint. Alapozás előtt hidratáló krém (hagyd, hogy beszívja az arcod! nem kell sok, de ne közvetlenül az arcodra kent az alapozót!) Fontos, hogy megtaláld a bőrtípusodhoz és bőrszínedhez illő alapozót. (Pl. ha kombinált/zsíros bőröd van, mindenképp olajmenteset válassz, nekem a hab állagú jött be leginkább, de a folyékonnyal is szeretek dolgozni.) Semmiképp se a kezeddel oszlasd el az arcodon! Szivacs vagy alapozó ecset. Megint csak magamról tudok nyilatkozni, hogy nekem a szivacs jobban bevált, azzal valahogy természetesebb hatást tudok elérni. Fontos, hogy azzal se belesimítsd a bőrödbe, hanem inkább ilyen tapogató, nyomkodó mozdulatokkal óvatosan oszlasd el. Én korrektort nem használok pattanások elfedésére, mert eddig nem találtam olyat, ami tényleg segített volna. Ha sikerül megtanulnod az alapozást, akkor akár neked is elég lehet az. Gyakorlás. :)
2015. dec. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nivea arclemosót, és hidratálót használok alapozás előtt.

Utána korrektor, majd alapozó. A púdert utálom.

Próbáltam már szivaccsal, ecsettel felvinni, de az nagyon nem ment....

Már egy ideje alapozom a fejemet, de idegesít, hogy sosem lesz normális fedése.

2015. dec. 23. 11:46
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Az alapozónak nem is feltétlen az a dolga, hogy mindent elfedjen, hanem az, hogy egységesítse a bőrszínt és a bőrképet. Persze vannak nagyon erős fedésű alapozók, de azok elég egyértelműen látszanak. Kenj egységes réteget az alapozóból, sok alapozó építhető, szóval akár 2 réteget is felvihetsz, ahova kell, és utána a korrektorral pedig célirányosan csak oda, amit takarni kell. Így nem lesz az egész fejeden maszk, csak ott lesz erősebb smink, ahol tényleg kell.
2015. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!