Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, nők! Ti hogyan sminkel...

Lányok, nők! Ti hogyan sminkelitek magatokat? Reggel mennyi idő kell hozzá? Milyen termékeket használtok? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Max negyed óra. Hétköznapra csak natúr sminket szoktam, ami alapozó/bb krém, púder, pirosító, fekete szemceruza es spirálból áll. 23L
2015. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kb. 2-3 perc. De van, hogy semennyi, mert nem is szoktam minden reggel. Ha van néhány pattanásom arra teszek egy kis korrektort és ajakbalzsamot használok. Ha valami lesz aznap akkor szempillaspirált is használok, de ritkán.

17 éves vagyok. :)

2015. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

tus,korrektor,spirál,pirosító minden nap.

de ha van valami alkalom akkor bb krém és púder is jön ezekhez meg esetleg rúzs.

nekem ez a max smink. ja meg szemöldökformázás ha kell, kis ceruzával vagy porral egy kis satír. de ez akkor, ha sikerül túlszedni.

reggel 5-15 perc között. ebbe benne van a szemöldökformázás is

20l

2015. dec. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Ugye arctisztítás, hidratálás. Míg beszívódik, berakom a lencsémet.


Primer (Maybelline Baby Skin)

CC krém (Max Factor - kézzel viszem fel)

korrektor (Bobbi Brown - szem alá, orr környékére, szemöldök fölé. Szem alatt beauty blender-rel dolgozom el.)

pír (Bobbi Brown - kézzel)

szemöldökpor (Bare Escentuals, Paris Berlin ecset)

szemöldök fixáló zselé (Bobbi Brown)

felső szemhéjra tus (Astor)

alsó szempillatövbe barna szemhéjpúder vékonyan (Catrice paletta, Paris Berlin ecset)

szempillaspirál (Rimmel)

púder (Ben Nye, Kryolan ecset)

színezett ajakbalzsam (Clinique) vagy rúzs (MAC)


Kb. 20 perc. Spirálozással szöszmötölök a legtöbbet.


28/L

2015. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:

10-15 perc, attól függ, mit csinálok. Legtöbbször én csak arra figyelek, hogy az alap tökéletes legyen, ha hosszú napom lesz, sokat leszek laborban, akkor a szemem nem is sminkelem.

Reggeli bőrápolás után fényvédő, rá az alapozó, abból én hétköznapra a Bourjois Healthy mix serumját használom, van vagy 3 üveg, mert itthon nem lehet kapni, úgyhogy legutóbb vettem egyszerre hármat :D Ha esetleg kell még apró bőrhibákat javítani, mivel nem túl erős fedésű alapozó, akkor a Catrica camouflage megy csak a szükséges területre, szem alá Clinique Airbrush, arcra meg a Bourjois bronzing primer nevű krémes bronzosítója. Púderből a Rimmel Stay Matte van évek óta, abból csak vékony réteg megy, főleg oda, ahol korrkektoroztam. Pirosítból Essence, highlighteből a The Balm Mary Loumanizer. Szemöldökre vagy Catrice vagy Isadora ceruza, mikor melyikhez van kedvem. Számra balzsam, majd nude szájceruza (L'oreal). A szememre meg változó, általában csak egy bronzpúderrel kicsit besötétítem a szemgödröt, hogy mégse legyen csupasz, de van, hogy ehhez sincs kedvem. Szempillaspirál Maybelline, tusból meg jelenleg egy Catrice márkájút használok.

Ha nagyon sietek, akkor csak alapozó-korrektor-púder-highligher.

Ha minden felmegy, akkor 15 perc, de általában 10 perc alatt kész.

2015. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 elwera ***** válasza:
A szemem kihúzom szemceruzával, kb fél perc.
2015. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kb negyed óra.

Tus, szempillagöndörítés, szemöldökcsont alá világos púder, szemhélyra világos bézs, köté barna, elmaszáom, barnára kis bíbor, elmaszálom, fehér szemceruzával belső szemzug és alsó szempillák fölött a benti rész, ugyanez fehér szemhélypderrel, szempillaspirál, szemöldök kihúzás és kész.

2015. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
arctisztítás, hidratáló, alapozó, púder, pirosító, szemhéjpúder, néha tus (de a rejtett szemhéjamhoz macerás jól meghúzni a tusvonalat, szóval ez mostanában egyre ritkább), szempillaspirál, szemceruza, rúzs, néha a szemöldökömet is megcsinálom. 20 éves vagyok.
2015. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

minden nap sminkelek kb félórát


tisztítás/hidratálás majd alapozó, korrektor, highlighterek,szemöldök: por és ceruza, szem:bázis,por, ceruza, néha tus, eldolgozás, száj: ajakápoló majd rúzs, púder végül a szempillaspirál


22 éves vagyok.

2015. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gyémántlány ***** válasza:

Maximum 15-20 percet töltök sminkeléssel, nem bonyolítom túl a dolgokat.

Hidratálókrémmel kezdek, elég változó, hogy milyen márkával (mindig kísérletezgetek) a fontos az, hogy száraz bőrre legyen. Ezután korrektorozok; szem alatti karikák, apróbb bőrhibák, stb.

A szememen mindössze szempilla spirált használok (Clinique-márkájút) és tusfilcet (Artdeco Sensitive Fineliner 1) szemhéjpúderezésben nem vagyok túl jó. Az ajkaimra ajakápoló kerül (Coconut oil cosmetics) általában natúr, színtelen.

Hát ennyi :) Suliba járok még amúgy.

2015. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!