Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 7-8. Osztályos lányok! Ti...

7-8. Osztályos lányok! Ti sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés
milyen termékeket használtok és milyen márkájúak? Tesin nem jön le, vagy akkor hogy oldjátok meg? Mivel kezdtétek és mikor? Szüleitek mit szóltak hozzá? Nem ellenezték?
2015. nov. 13. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem akkor a túl sokk smink eléggé felesleges, szepillaspirál meg ilyenek bőven elég. Tesin nem jön le a spirál, alapozó meg korrektor nektek még úgyse kell
2015. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Bohoc maszkot tegyél fel akkor egyezik majd a kérdéssel
2015. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Most 16 éves vagyok, 11. osztályos. 7-8. osztályban még nem sminkeltem, csak ballagásra volt szájfény. 10.-ben kezdtem sminkelni.
2015. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
42%
Én 7edikes vagyok, sminkelem magam, szempillaspirált, korrektort, púdert, szályfényt használok. (alapozót nem mert attol ragyas lesz a borom) tesin nem szedem le, nem szolnak rám, 5be kezdtem akkor csak spirrallal, nekem szuleim nem banjak,megengedik.nem elleneztek, igaz ezeket a sajat penzembol veszem.
2015. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Előző válaszoló sajnalom hogy ezt mondom és nagyon kérlek szépen hogy ne sértődj meg!!!!! De havmár 5.-ben "sminkelted" magad akkor eleg nagy r**banc lehetsz :/
2015. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Én most vagyok hetedikes, és néha szoktam magam szempillaspirálozni. Alapból szerintem sokkal rosszabb ha reggel nem dorzsolheted meg a szemedet a suliban, mert elkened a sminked. Ja amugy aki 5.-ben kezdi el sminkelni magát az 1.nem lesz tőle menőbb 2. Szánalmas

3. Ha valaki ilyen korán elkezdi sminkelni magat annak akár ki is hullhatnak a szempillái felnőttkorára

2015. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6#kicsit érdekes, hogy aki 2 évvel fiatalabban kezdi , ő már egyből szánalmas, de te nem?

egyébként én úgy egyetemista koromban kezdtem magam komolyabb festeni(előtte csak szempillaspiral)

szerintem nem gáz, ha valaki 14 évesen kezdi, de sztem elég egy bb krém, korrektor és szempillaspiral, szajfeny. komolyabb szemsmink szerintem felesleges, de mindenki maga tudja. a lényeg, hogy ne gagyi terméket használjátok. catrice szint már egész jó, és nem megfizethetetlen. és ne essetek túlzásba, nevetséges amikor valaki nagyon erősen alapozozik es rendesen elut az arcbore a nyakatol stb.. na meg a pirositozas szokott meg rosszul sikerülni. ezért érdemes ellesni mások technikáját, és tényleg ne a leggagyibb 100as boltok termekeit hasznaljatok, mert azokkal ritkán lehet szép eredményt elerni, es nem is igazán tartós + vannak szebb oszetevoju termékek.

2015. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem minden ilyen 10 éves rohadt szánalmas mikor ki van festve
2015. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És egyikötők sem tud helyesen írni.XD
2015. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért? Mit vétettünk? XD
2015. nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!