Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek van olyan lány...

Szerintetek van olyan lány aki segítene egy fiúnak sminkelésben, és abban hogy szexi nőnek öltözzön? Nem szeretnék így élni, csak kipróbálnám, és szeretnék ilyen képeket. Érdekel mennyire lehet jól megoldani.26/F

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg a bnőd,vagy Terry Blacket
2015. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez tök jó dolog, én pl szívesen csinálnék ilyesmit (csak az én fiúbarátaim nem igazán engedik :DD)


én is sminkeltem már magam pasinak :DDD

2015. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, és már öltöztetett be, és sminkelt ki, de nem voltam annyira nőies úgy. Egy olyannak örülnék aki jobban tud sminkelni.
2015. dec. 26. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez amúgy tökre érdekel engem is már egy ideje, persze le lehet b*zizni érte, de ez nem ezen múlik...

18/f

2015. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most nem kell senkit b_zizni érte, szerintem sok csaj is beöltözne egyszer fiúnak.
2015. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!