Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kicseréltem a piercingemet...

Kicseréltem a piercingemet egy kisebbre, azóta be van gyulladva, mitől lehet?

Figyelt kérdés
A felső fülporcomban van egy spirál, 4 év után most először cseréltem ki egy kicsivel kisebbre, mert az előző nagy volt hozzá, és sehogy sem állt. Amikor kicseréltem, akkor sem éreztem, hogy kicsi lenne, szerintem pont beleillik és néz is ki valahogy, viszont egy hete be van gyulladva. Mitől lehet ez?
2015. dec. 27. 11:17
 1/5 anonim válasza:
Általában akkor szokott begyulladni, ha a belőtt/szúrt ékszert nem a mar szervezeted által megszokott orvosi fémre cseréled. Esetlegesen ha arra cserelted a szervezeted megpróbálja kilokni az idegen tárgyat. Ha gennyesedik azonnal vedd ki, es ne tedd vissza, vagy ha mégis, csak alapos fertőtlenítés es gyulladás csökkenése után. Elfertozodes is okoz gyulladást. Piercingeket es azok területét gyakran kell fertőtleníteni. Remélem tudtam segíteni!😊
2015. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor már meg is van a baj! Nem tudom, hogy milyen anyag, de biztos nem orvosi fém (eddig az volt). Tudok vele aludni, annyira nem vészes, de azért be van gyulladva. Köszönöm a válaszod! :)
2015. dec. 27. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Piercingnek csak orvosi fémet, nemesacélt illetve titán ékszert érdemes berakni.
2015. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fekete piercing, szerintem pvd (bevonat) lehet, piercinges boltban vettem.
2015. dec. 27. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet viszont hogy cserekor bekerült a lyukba valamilyen szennyeződés.
2015. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!