Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki vegyem az ajak piercingemet?

Ki vegyem az ajak piercingemet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és két éve van ajak piercingem. Most kezdem azt érezni,h nem illik hozzám,de mégis nehezemre esik megválni tőle.

2015. aug. 15. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ha neked tetszik akkor nem
2015. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Látom, már egy hónapos a kérdés, nem tudom azóta mi lett, de ha ez jelent valamit, én 25 éves vagyok, és kb. egy hete szúrattam. xD Engem csak az zavart benne, mikor ráharaptam, és majdnem átszakítottam a számon. :D Mondjuk van olyan fajta ami nagyon idétlenül néz ki, de szerintem általában jól áll az embereknek. Azért mert beskatulyázzák pl. a zenei stílusokat, tetoválást, piercinget, illetve pontosabban az azt kedvelő embereket, attól még szerintem ezek nem életkorhoz kötött dolgok. Van olyan nagyi, aki 70 évesen csináltat tetoválást. :D
2015. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
végül nem vettem ki, tetettem bele egy új ékszert és most megint nagyon oda vagyok érte:) am igazad van,köszi a választ.:)
2015. okt. 5. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!