Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Bourjois márka drágának...

A Bourjois márka drágának számít? Vagy melyik sminkmárkánál kezdődik a drága kategóia?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább közepes árú. A drágák az ilyen MAC, Clinque félék.
2015. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem drága. Akkor jöttem rá, hogy léteznek drága sminkmárkák, mikor kipróbáltam egy Chanel alapozót és meg akartam venni.
2015. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A Clinique-nél is vannak jóval drágábbak, azoknál ilyen 200dollárnál kezdődik egy alapozó.

De azokat leszámítva a Bourjois olyan közép árkategória.

2015. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2015. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még a Clinique sem kifejezettem drága. A drágát mondjuk az Estée Laudertől, Lancometól mondanám.
2015. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
nem . de sajnos Magyarországon sokaknak (nekem is most) ez a drága kategória már. de ha pl külföldön megkérdezel valakit, tuti nemleges választ kapsz.
2015. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem draga. A chanel sem olyan draga. Tom Ford, Armani, La prerie sokkal dragabbak.

Also kategoria meg akkor is ha Mo-n sokaknak ez is draga.

2015. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rákeresem a 7# által említett termékekre. volt aminél csak 2 nullával volt több a termék ára, mint amennyiért én szoktam vásárolni azt az adott dolgot.:D szóval ja, az már drágának számít.
2015. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!