Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemhéjpúder tönkremegy, ha...

A szemhéjpúder tönkremegy, ha nincs használva?

Figyelt kérdés
Egy 100 db-os sminkpalettáról lenne szó, hogy ki bírja pár évig, nem megy tönkre, ha nincs használva?

2015. dec. 31. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
azért elég hosszú ideig bírják(szavatosságilag). ha nem használod, akkor baktériumok sem kerülnek bele(pl applikátorról) és így bírják. a spirálokat is részben ezért kell 3 havonta cserélni felbontástól.
2015. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Azért kérdeztem, mert sminkmester szeretnék lenni..majd egyszer, de van még egy szakma, amit el kell végeznem előtte, ez 6 éves. De kaptam ezt a 100 db-os palettát, és gondoltam megkérdezem ki bírja-e olyan sokáig, hogy esetleg eltegyem..
2015. dec. 31. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg van mikor jár le.Ha nincs megromolva,akkor is néha van,hogy konkrétan egy kemény réteg keletezik a szemhéjpúder tetején,amitől nem tudod felszedni a színt. Ilyenkor 70%-os alkohollal,(amit gyógyszertárban lehet kapni) lefújod, és azzal elpusztulnak a baktériumok,és lehet is használni. :)
2015. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A tesóm nem tanult hat évig, és sminkmester.
2016. jan. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
A por állagú cuccok általában elég sokáig bírják, olyan 3 évig.
2016. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. jan. 30. 19:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a sminkmestert tanulom 6 évig..Előtte van egy szakma, amibe már bele kezdtem, ez annyi idő.:):)
2016. jan. 30. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Szemhéjpúder,és kőpuder az ami a legtovább birja puderek,szempilla spiral par honap hasznalat utan vagy valtozas utan kuka,alapozo is neces,korrektorok,primerek, poros bronzosito pirositok is sokaig elalnak evekig is szoval csak a folyekony allagu termekekben szaporodnak felbontas utan az összetevok plusz hogy kinyitaskor talalkozik a levegovel.
2020. jún. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!