Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok különleges színű...

Hol tudok különleges színű Rúzsokat beszerezni?

Figyelt kérdés
Pl.: zöld, kék, lila, fekete, sárga. Hol vehetnék ilyen Rúzsokat? DM? Rossman? Müller? Tesco?

2015. dec. 31. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fekete, lila, és ha jól emlékszem, kék színű rúzsokat már láttam a Müllerben. Ott eleve nagyobb a válaszék. mint a többi drogériában, nézz be oda.

De a netről rendelés lenne a legjobb megoldás, ha még több különleges színű rúzst szeretnél.

A Lime Crime rúzsok közül mindegyik szín, amit felsoroltál megtalálható, erősen pigmentáltak, bár az áruk jóval magasabb, mint egy sima drogériás rúzsé. (Gondolom ezeket a színeket eleve nem minden nap hordanád, csak különleges eseményekkor, így nem tudom, hogy neked megérné-e annyi pénzt költeni rá.)

Ha szeretnél minél olcsóbban kijönni, a neten vannak mindenféle tutorialok, amelyekben színes zsírkrétákból csinálnak rúzsokat. Bár nekem ezek nem annyira jöttek be (számomra túl büdösek, hogy a számra kenjem).

2015. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hááát...Gyakorlatilag ezek nekem csak dizájn cuccok lennének tehát nem minden napra kellenének. :-) Amúgy csak 12 éves vagyok, szóval nem használhatnám suliba, de lassan itt vannak az osztálybulik és a pizsipartis évszakok ( tavasz, nyár, ősz ) ahol jól jönnének. :-) Ha tudod, vagy valaki tudja: ezek mennyibe kerülnek? Talán kérhetném ezeket a félévi bizimre! ( jól tanulok és mindig kapok valami kisebb ajándékot ):-)
2015. dec. 31. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Lime Crime rúzsok körülbelül 18-20$-ba kerülnek, azaz körülbelül 5000 Ft-ba. Plusz gondolom még postaköltségek. A Google-n nézegessél pár képet, vagy videókat YouTubeon róla.


[link]

(Pár vélemény róla Krémmánián.)

2015. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fekete rúzst a legolcsóbban az Essence-nél láttam a Müllerben, 800-900 Ft-ért.

Lila színű rúzsoknál nekem a legszimpatikusabbak a NYX rúzsai voltak. Ha jól emlékszem, egy NYX rúzs 3-4000 Ft-ba kerül.

2015. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jan. 15. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!