Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves korától fesse egy...

Hány éves korától fesse egy lány a körmét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek egy lány mikortól fesse a körmét, hány éves kortól ajánljátok?

2016. jan. 4. 15:40
 1/6 anonim válasza:
100%
A körömlakk nem tesz nagy kárt a körmökben. Attól függ, hogy hány éves a lány, iskolába jár-e stb. Inkább az ízléstelen színektől kell megóvni vagy attól, hogy lerágja lekaparja. Ne legyen igénytelen.
2016. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont nincs életkorhoz kötve. Alkalmanként akár egy ovisnak is ki lehet festeni. Rendszeresen viszont a suli miatt elég sokáig nem, nyilván iskolafüggő is hogy hol engedik meg.
2016. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kortól függ.Sokan festik a 3-4 éves gyerekük körmét/lábkörmét
2016. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En amikor mar ovis voltam akkor is kertem anyukamat hogy fesse ki az en kormomet is(anyukam korme mindig gyonyoruen ki volt lakkozva)

Az altalanosban alsoban nem festettem mert nem erdekelt,nem is volt kormom

De ugy otodikes koromtol kezdve folyamatosan


En olyan 9-10 eves kortol ajanlom,mindig legyen szep es apolt a kormod,koromagyad,a kezfejed!

En babaolajjal szoktam bekenni vagy kezkremmel:)


matt fekete koromlakkos 15/L:3

2016. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elvégzi az általános iskolát, korábban úgyse engedik, de van, ahol még középiskolában sem.
2016. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 4. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!