Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sz'erintetek egy lány hány...

Sz'erintetek egy lány hány éves korától hordhat 10 cm és annál magasabb magassarkút?

Figyelt kérdés

Most 15 vagyok és egyelőre 8 centinél magasabb magassarkút nem engednek meg a szüleim... pedig nagyon szeretem őket, sőt igazából nem vagyok valami alacsony (174 cm) de imádom őket hordani, magabiztosabbá tesznek, szebben és nőiesebben mozgok tőlük, és egyszerűen csak jobban érzem magam bennük... A 8 centi meg nagyon kicsi szerintem :/ Szeretnék valami ilyesmit... [link]

Szerintetek mikortól fogják megengedni,hogy hordjam?

Igazából elég fura mert a magassarkún kívül sok mindent megengednek (hogy kb 1ig maradjak egy buliban, vagy hogy randizgassak...)


2011. jún. 13. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

örülj annak amit megengednek neked. De komolyan, most te 8 centinél magasabb cipőt akarsz hordani?? akkor már több mint 182cm.. bocs de 15 évesen lány létedre ekkora magasság megfelel neked??

tényleg zavar a kérdésed csak mert 158cm vagyok, és mégsem vagyok a nagy sarkokért oda, mert tudom elcseszi a lábam, meg ugye nem kényelmes.. pedig ekkora magassággal megengedhetném magamnak.. de ne vedd sértésnek szerintem túl magas volnál bennük..szüleid talán ezek miatt aggódhatnak.

2011. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem 20 felett néz ki valahogy, onnantól már talán nőnek lehet nevezni egy nőt. 18 alatt mindenképpen idióta, a kislány aki nagyobbnak akar tűnni szindróma (lehet jönni a "de engem idősebbnek néznek a koromnál" dumával, én még nem ismertem/láttam 20 alatti nőt, akin normálisan nézett volna ki vele - mivel ehhez kell egy kisugárzás is, ami a kislányoknak nincs meg).
2011. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

8 centi?? 30 évesen sem venném fel, nem szeretnék nyomorék lenni 10 év múlva.

Mondjuk azért az sem semmi, hogy 15 évesen egyáltalán nem ordítják le rólad a magassarkút. Úgy 5 év múlva esetleg.

2011. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem egy kamaszlányon röhejesen mutatnak az ilyen cipők. Ezek a cipők NŐknek valók, és nem kislányoknak.

Szüleid helyébe 8cm-t se engednék, aztán az majd jó lesz, ha már 30 évesen nem fogsz tudni járni, mert olyan fájdalmaid lesznek az eldeformálódott lábaid meg gerinced miatt? Középiskolába meg nem is valók ilyen cipők. Ha elvégezted a középiskolát tőlem olyan magassarkút hordhatnál, amilyet akarsz, de addig 5 cm bőven elég.

2011. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

A 8cm nagyon kicsi szerinted? Csak szólok, hogy a 10centis csak 2centivel magasabb..Kvázi nem érzel különbséget.

A másik, hogy ilyen fiatal lányokon tényleg idétlenül állnak az ilyen cipők. Nem értem, miért akarnak a tizenévesek Szex és New Yorkot játszani, és 15 évesen tiniribinek tűnni. Lesz még rá bőven időd.

A magasságodhoz viszonyítva meg nem tudom, hány korodbeli fiú akar 2 méteres lánnyal randizni. De ám legyen. Szerintem a szüleid hamarosan megengedik, minden mindegy alapon.

2011. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szeriintem ez eggyáltalán nem magasságtol függ...

szerintem a szülei azért nem engediik neki mert nem akarják hogy jobban tönkre mennyen a lába..

egyébként van külömbség a 8- és a 10cm közzött nagyon is megérzed...

jahh és kedves utolsó nemgondolsz azokra a lányokra a lányokra akik alapbol 180 meg 185centik??

mégis van barátjuk

én 172cm vagyok és nagyon szívesen hordom énis a magassarkúmat a párom 190(egy két)cm és nagyonis szereti ha magassarkú van rajtam nem zavarja hogy milyen magas vagyok mert attol nő egy nő ha büszkemagára és kihúzza magát.... az hogy ki mekkora magassarkút hord az egyéntöl függ és nem csak alacsony nők hordhatnak magassarkú...

2011. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
+ attól is nő egy nő, hogy tud helyesen írni...
2011. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15 évesen 8 centis magassarkú?


N akarjál.. már felnőttebb lenni..mert nem néz ki jól..egy kislányon.. max ballagásra engednék meg valami kicsit a lányomnak



És..én még életemben nem hordtam magassarkú cipőt.. csak ilyen pici sarkú cipőt.. mert tudom hogy van ami a nőknek áll jól és nem a tiniknek.. !


egy tizenéves.

2012. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!