Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kínai piacokon (pl Ázsia...

Kínai piacokon (pl Ázsia center) szerintetek eredetiek a sminkek, vagy parfümök?

Figyelt kérdés
Legutóbb a hajamra vettem egy L'oreal hajolajat, plusz egy arckrémet, de az utóbbit már félve használom, mert félek hogy nem eredeti. Szerintetek csak olcsón adják a kamionról lepottyant eredeti cuccokat, vagy hamisak?

2016. jan. 4. 19:17
 1/7 misshutcherson válasza:
Szerinted? Attol fugg,hogy mennyiért vetted,illetve hogy az adott termék létezik-e,es ha igen,akkor milyen a csomagolása? Bar valoszinuleg nem,ugyanis piacról (raadasul kinairol,szegényeknek nincs jo hiruk)vetted. (ekezeti hibákért elnezest kerek)
2016. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van 1-2 eredeti, ami tényleg lepottyant a kamionról, de alapvetően hamis vackok
2016. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kínai üzletekben szoktam látni pl hajfestéket, mosószert, öblítőt, ami nem sokkal olcsóbb mint a Tescoban. Szerintem azok eredetiek. A 2000-es parfüm viszont tuti nem. Sminket még nem láttam, bár nem is nagyon figyeltem.
2016. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Léteznek olyan termékek, vettem is, és pár ezerrel olcsóbban, mint a bolti ár. Végülis nem látok eltérést az eredeti és a kínai piacon vásárolt sminkek között, sem a bőrömön, sem pedig a csomagolásán, de azért érdekelt, hogy mások hogy gondolják ezt.
2016. jan. 4. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlenül állítanám, hogy minden cucc hamis, vettem már hajfestéket 200-300,- Ft-tal olcsóbban és pontosan ugyan olyan volt mint amelyiket a rossmanban vagy DM-ben vettem, persze elő-elő fordult, hogy magyar leírás az éppen nem volt, merthogy nem magyar piacra szánt termékről volt szó (bár ilyennek tescoban, aldiban is találkozom), de sem allergiát nem okozott sem más egyéb gond sem volt vele. Mosószer, öblítő és krémek, tusfürdők esetében ugyan ezt tapasztaltam. Sminket nem vettem ott, csak körömlakkot, de az pocsék volt, igaz nem is márkás volt, csak valami gagyi. A parfüm esetében viszont vannak kérdések, azokból soha nem szabad venni, amit az utcán kínálgatnak, mert az tutira vacak, viszont a többi, ha nem is eredeti, nem biztos hogy rossz.
2016. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A parfümös témára én eléggé rárepültem, ki akartam deríteni, olvasgattam, videókat néztem, hogy hogyan lehet lebuktatni a hamis parfümöket, de minden rendben van velük, szerintem az Ázsia Centerben(a parfümszigetnél) az összes parfüm eredeti. Az azonosítószámuk egyezik a dobozon lévővel, még a dombornyomás kis hibája is pontosan ugyanúgy megvan, mint a Douglasben kirakott társán. Az anyaguk fém, tartósak mint az állat, jó minőségű a szórófejük..stb. Ráadásul nem 1000 ft, hanem elkérik az árát a dolgoknak azért, nem sokkal olcsóbbak egy netes parfümboltnál.
2016. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
fenét eredeti, hamis mind, még a lot számos is
2021. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!