Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ázsia Centerben érdemes...

Ázsia Centerben érdemes műkörömhöz UV lámpát venni?

Figyelt kérdés
..Mik a tapasztalatok? Hamar elromlott?

2014. nov. 29. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
van ott spéci körmös bolt is,ahol márkásat kapsz! szóval érdemes....árulnak chrystal nails-es gépet is a 2.szinten a jobb oldali épületben :)
2014. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és adnak garanciát is!
2014. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszodat:) igaz, mar rendeltem a 2m beauty honlapjarol egy ufot akciosan 4ezer forintert..:)
2014. nov. 29. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:

4 csöveset vegyél és ne ufót, amúgy kb. mindegy, hogy hol veszed, én innen szoktam:

[link]

Teljesen elégedett vagyok vele, garancia is van rá, a cn-es pedig egy év alatt tönkrement úgy, hogy gyakorlatilag csak a saját körmömet csináltam vele, tehát nem volt túl sokat használva.

Azért jobb a 4 csöves, mert oldalról is köt, ez nagyon fontos, az egyetlen, ami még lényeges az uv lámpánál, az, hogy alul legyen benne egy tükröződő felület, ha ez bekarcosodik, akkor tükörfóliát te is tudsz bele ragasztani. Ledeset nem érdemes venni szerintem, nekem nem igazán vált be.

2014. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!