Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan por szemhéjpúdert...

Tudtok olyan por szemhéjpúdert amivel szép alkalmi smink készthető?

Figyelt kérdés
Az érdekelnek mik a tapasztalataitok mit ajánlotok. Alkalmi sminket szeretnék készíteni a suli bálba neten kerestem szemhéjpúdereket hogy mik vannak milyet keressek majd de nem találtam olyan szépeket...

2016. jan. 4. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy kék szemhéjpúdert keresek!
2016. jan. 4. 21:34
 2/3 anonim ***** válasza:

ha csak egy kék szín kell, akkor maybelline color tattoo, nagyon jó és sokféle szín van

de ezt csak akkor éri meg megvenni, ha többször akarod használni, mert elég sok van benne

a catrice absolute eye colour mono már csak fele ennyi, így pár használatra jobban megéri ez


ha nincs még szemhéjpúdered, akkor jobban jársz olyannal, amiben nem csak egy szín van

Essence Quattro Szemhéjpúderrel már a teljes szemsminket meg tudod csinálni

így néz ki a kék változata

[link]

2016. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vannak szemhéjpúdereim csak éppen kék nincs. Nem igazán vagyok híve az élénk színeknek, inkább a természetes színekért rajongok
2016. jan. 8. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!