Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes artdeco, bourjois,...

Érdemes artdeco, bourjois, mac vagy shiesido termékeket venni?

Figyelt kérdés
Ha igen melyikből mi vált be nektek?
2016. jan. 5. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit keresel és igazából tőled is.


Nekem pl. egyik MAC alapozó sem vált be, nem bírja a bőröm és el is mászik, jó sok mintát próbáltam. Viszont a pirosítójuk meg nagyon, abból meg az az egy tartós rajtam, oké, a Bourjois is, de azt nehezebben adagolom valamiért.


Az Artdeco szemöldökcerkája az egyetlen, amit hideg színben találtam és így passzol a bőrömhöz meg a hajamhoz.


Bourjois-ból eddig minden bevált, amit próbáltam, de egyedül a borzasztóan kezelhetetlen, de gyönyörű szemhéjfesték pora az, amit olcsóbban nem sikerült beszerezni, mert semmi extra. Viszont az eddigi tapasztalataim alapján, ha nincs időm tesztelgetni, akkor ehhez nyúlok a netes vélemények elolvasása után.


Shiseidóm nem volt soha semmim.

2016. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

art deco-ból kisebb dolgok nekem beváltak(pl szemceruza,spirál)


mac-et nem ismerem,de nem is vennék,mert túlárazott

2016. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bourjois 123 alapozóm van, ez nagyon bevált. Csak nekem még ez is drága, szóval nem hiszem hogy újra tudom venni.
2016. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Artdeco All in one mineral szempillaspirált meg az összes kicsi szemhéjpúdert imádom.
2016. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!