Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » LÁNYOK! Meg tudnántok mondani...

LÁNYOK! Meg tudnántok mondani hogy milyen sminkeket vegyek ami szükséges a sminkeléshez? (kezdő vagyok)

Figyelt kérdés
Szőke a hajam, kék a szemem és nagyon világos szinű a bőröm

2016. jan. 8. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Alapozó,korrektor,púder,bronzosító,highlight,pirosító,ecsetek,szemhéjpaletta(sokszínű),szemceruza,tus,szemöldökkészítő,szempillaspirál.Ha még tartósabb sminkeket akarsz,akkor primert is vehetsz külön szemre,bár arra a korrektor is jó.
2016. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Hány éves vagy? Ha 13-14, akkor szerintem elég lesz egy alapozó, korrektor és púder, ha a bőröddel nem vagy megelégedve, illetve szempillaspirál, esetleg szemceruza.
2016. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdésnek szempilla spirál, alapozó véleményem szerint csak akkor ha pattanásos tipus vagy, vagy nem vagy elégedett a bőröddelk, de én amúgy felesegesnek tartom. Aztán attól függ ki mit szeret, rúzst vagy szájfényt, én mondjuk rúzsos vagyok, szeretem az erős színeket, de mindenképp legyen valami halványabb a hétköznapokra, meg persze fekete vagy inkább barna szemceruza, attól függ akarod-e kihúzni a szemed sötéttel vagy sem :) Es valami a szemöldökre, nekem pl bejön a szemöldök zselé, próbáld ki :)
2016. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

-szempillaspirál

-tus

-korrektor

-szájfény/rúzs


persze lehet alapozó+púder+pirosító is, de én ezeket nem használnám minden nap, alkalmanként inkább

2016. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
???? Miért lettem lepontozva??? Mondjátok már meg, mi rosszat írtam!?
2016. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha bőrhibáid vannak akkor bb krém, korrektor. Alapozót is vehetsz, de én kezdőknek a bb krémet ajánlom. Ezen kívül púder, szempillaspirál, szemceruza, szemöldökpor, szájfény, rúzs. Nem tudom mennyire akarod sminkelni magad de kb ezek egy kezdőnek jól jönnek.
2016. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

5# én nem pontoztalak, de gondolom azért mert szerinted 13-14 éves kislányoknak kell alapozó/púder.

még a korrektort megértem, de alapozó szerintem nagyon indokolatlan 13 évesen

2016. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7 Talán a korral kicsit túloztam, de ha van aki ennyi idősen is tele van pattanásokkal, mit tudna tenni?

Amúgy én is azon a véleményen vagyok, hogy "komolyan" sminkelni min 16 éves kor után lenne jó. (pl szájfény, szemhéjpúder)

2016. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és egyáltalán nincs pattanásom, de ha nincs akkor lehet alapozot hasznalni?
2016. jan. 9. 01:30
 10/17 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszokat:)
2016. jan. 9. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!