Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » LÁNYOK! Meg tudnántok mondani...

LÁNYOK! Meg tudnántok mondani hogy milyen sminkeket vegyek ami szükséges a sminkeléshez? (kezdő vagyok)

Figyelt kérdés
Szőke a hajam, kék a szemem és nagyon világos szinű a bőröm

2016. jan. 8. 14:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha szép a bőröd, akkor egyelőre tök felesleges az alapozó-korrektor-púder-pirosító stb. Fogod még használni eleget a jövőben.

Én is arra szavazok, hogy egyelőre most csak egy minőségibb szempillaspirált, egy fekete szemceruzát, meg mondjuk egy nude (természetes, világos színekből álló) szemhéjpúder palettát vegyél.

2016. jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szép az arcod és nincs pattanásod, akkor csak korrektort használj a szemed alá, ha ott karikás vagy, de ezt se muszáj. Ezen kívül szempillaspirál, szájfény vagy valami natúr színű ajakápoló, esetleg szemceruza (fekete vagy barna).
2016. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet alapozot hasznalni akkor is, csak szerintem felesleges. 13 evesen eleg a szempillaspirall es egy kis szajfeny, vagy ruzs :) Max egy kis pirosito, ha sapadt az arcod, vagy ugye nagyon vilagos a borod.
2016. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kék szemhez kötelező egy kék szemceruza! Azzal és egy fekete szempillaspirallal csodákat erhetsz el :) Különben pedig ha akarsz kísérletezni pl otthon barátnőkkel akkor vegyél egy kék-ezüst szemhejpudert
2016. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 13 éves vagyok. Elég szépnek mondható a bőröm, nem pattanásos. Látom a többi velem egykorú lányt sminkelni. Vannak elég csúnya lányok, akik telekenik magukat, de szerintem (személy szerint ez használnám magamon) egy halvány rúzs/szájfény szempillaspirál, és esetleg korrektor.

2016. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szemillaspiráls,mértékkel mikor alig látszik de kiemeli a szemet gyönyörű tud lenni.INkább BBKRÉM( olyan mint az akapozó de gyengyébb)rá egy lehelletnyi fikszáló púder.akkor olyna mintha semi nem lenne rajtad de megis gyonyoru..majd halvany piros rúzs vagy ami neked tetszik.
2016. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia, remelem nem tul keson irok.

Ha nincsenek pattanasaid akkor felesleges az alapozo, esetleg folyekony korrektort hasznalj a szemed alatt(ha vannak karikaid). A catrice markanak van nagyon jo camouflage folyekony korrektorja, azt hiszem 3 arnyalatban, es mindegyik vilagos szinu. Eros fedese van, de persze valaszthatsz gyengebb fedesut is hogyha nem karikasak a szemeid. Szerintem egy korrektor alapdarab, meg ha nincsenek is pattanasaid barmikor kijohet egy, szoval jo ha van keznel:) Ezen kivul meg fontos egy puder amitol kicsit egysegesebb lesz az arcod szine es lemattitja a borod, megsem olyan erosen fed, szoval termeszetes lesz a vegeredmeny. Ha hasznalsz korrektort akkor azt is tudod vele fixalni. Szerinzem a vilagos borodhoz es a szoke hajadhoz gyonyoru lenne egy kis pirosito, valami barackvirag szinben. Ha akarod hasznalhatsz szemoldokceruzat, lehet kapni kulon szokeknek ami nem eros:) Illetve ha nem is hasznalsz a szemoldokodre ceruzat vagy barmit(de ha igen) akkor is mindenkeppen ajanlok egy szemoldokfixalot, ami a helyen tartja a szalakat. Van szinesben es atlatszoban is, probald ki melyik jobb neked! Olyan mint egy szempillaspiral csak szemoldokre. Es a vegen a legeslegfontosabb a szempillaspiral, az elmaradhatatlan. Csodakat tud tenni:) Akar csak a spiralt is hasznalhatod onmagaban ha szeretned. En a maybelline lash sensational szempillaspiraljat hasznalom es egyszeruen I M A D O M!! Legjobb spiral. Mindenkeppen probald ki! 2000ft korul van az ara. Van egy olcsobb is a lovelynak a curling pump up spiralja (sarga csomagolas) az is nagyomnagyon jo, az csak parszaz forint, en a maybellineset jobban szeretem, dontsd el te, neked melyik eri meg jobban:) Ja es nagyon fontos meg az arcapolas ugye, jobb ha arra tobb hangsulyt forditasz es akkor valoszinulrg ilyen szep marad a borod. Persze nem mondom hogy ne sminkelj, nyugodtan csinald mert egy termeszetes smink feldobja az arcod, csak emelett apold is. Sminkeles elott hasznalj primert, amin "megtapad" a sminked es tartosabb lesz es egyenletesebben tudod elkenni pl a korrektort. En erre a celra sima arckremet hasznalok aloe veraval es kokusz zsirral keverve es tokeletesen megfelel! De szerintem egy sima arckrem, talan testapolo is megteszi. Csak hagyd egy kicsit beszivodni a borodbe. Remelem tudtam segiteni!

13/L

2017. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!