Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb tartós...

Melyik a legjobb tartós körömlakk?

Figyelt kérdés

Már annyi félét kipróbáltam pl Avonos vagy hasonlók..és egyse tart pár napnál tovább...egy két nap után elkezd leperegni a lakk.. :/

Szerintettek melyik a legtartósabb és hol lehet beszerezni?



2016. jan. 11. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
A gél lakk. Ha jól van felrakva soha nem kopik le, csak lenő. Meg lehet tanulni a technikát és akkor otthon is tudod magadnak csinálni. Hosszú távon nagyon megéri, ha szereted lakkozni a körmöd.
2016. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike, bár sima lakkra gondoltam..egyszer már reszeltem le a körmömről gél lakkot és soha többet :)
2016. jan. 11. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Le is lehet oldani, ha nem tudod hogyan kell reszelni. Én magamnak mindig reszelem, soha semmi gond nem volt vele, de aláírom, hogy van akinek fogalma sincs róla hogyan kell csinálni. Szóval ott a tipleoldó és pikkpakk meg vagy vele.
2016. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Opi,essie.
2016. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
p2, dm saját márkás Németországban és Ausztriában. Egy hétig simán fent van, meg se kopik.
2016. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miss sporty long lasting,picture polish,sally hansen,essence the gel nail polish,ILNP. Nekem ezek váltak be. :)
2016. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Catrice és az OPI vált be a legjobban.
2016. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Flormar lakkjai váltak be a lejobban.
2016. jan. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!