Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ha a sajat kormom...

Szerintetek ha a sajat kormom eros, es azt novesztem meg hosszura es festem ki, nezhet ugy ki mint egy szep mukorom?

Figyelt kérdés
Mar egy kicsit unom az allando mukormot es nagyon szeretem ugy is ha a sajat kormom a hosszu... elkezdtem nemreg noveszteni, de sztetek mekkora az a hosszusag amit bir a korom?

2016. jan. 16. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Sokkal jobban néz ki egy bármilyen hosszú saját köröm, mint egy mű. Szerintem legalábbis. Nekem 2-3 centisre is megnő ha nem vágom... de az nyilván már nagyon zavaró és fájni is szokott ha túl hosszú.
2016. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is természetesen szép hosszú és sokan kérdezték már, hogy műkörmöm van e. (Pedig szerintem látszik, ha valakinek tényleg az van.. :) ) szerintem növeszd meg nyugodtan :)
2016. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy mekkorára, az csak a kémyelmedtől függ, nem linkelek képet, de a köröm nagyon-nagyon hosszú tud lenni.. 😃
2016. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is pont most sajat kormom akarom megnoveszteni es azt befesteni. :) Sztem lesz olyan mintha mukorom lenne.
2016. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne mar hogy a mukorom az etalon....
2016. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mondjuk a 2 cm-s köröm az mennyire jó? Mármint azzal bírók csinálni mindent, vagy könnyen tud törni?
2016. jan. 17. 22:06
 7/7 anonim válasza:
Szép lassan fokozatosan növezd a körmöd, nagyon szépen mutat egy ápolt természetes korom mondjuk gel lakkal ami nem mű korOM viszont tartósabb mint egy átlag lakk és a saját körmöt is megerősIti.
2016. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!