Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb. milyen hosszúra növesszem...

Kb. milyen hosszúra növesszem meg a hajam? Ez mennyi idő? Hajnövesztési praktikák? Eladjam vagy eladományozzam a tincseimet?

Figyelt kérdés

Szeretném megnöveszteni váll alá kb. 5 cm-re érő festetlen barna hajamat jóóóó hosszúra. Ha már jóóóó hosszú, levágatnám és a tincseket eladnám/adományoznám.

Milyen hosszúra növesszem és mennyi idő lenne ez kb.? Tudtok valamilyen praktikát, amitől gyorsabban nő a haj? Hajadományozás vagy hajeladás?

Ja, és bocsi, hogy olyan lett, mjnt egy hirdetés! :)



#haj #praktika #hajnövesztés #hosszú haj #hosszú #nemtommitcsinálok #barna a hajam #neked milyen színű a hajad? #szar a net a szállodában
2015. dec. 25. 22:24
 1/9 anonim válasza:
18%

A jol apolt haj, amire odafigyelnek, kb 1 centit no/ho. 3-4 havonta erdemes a vegebol egy kicsit vagni, hogy frissuljon- ez gyorsitja a novekedest is. Minel rovidebb a haj, ill minel tobbet vagnak belole, annyival gyorsabban no.

Igen, vannak hajnoveszto samponok es pakolasok is, csak keress ra a neten, hazilag is elkeszithetoek.

Az adomanyozast pedig nagyon nagyon szep gesztusnak tartom! :)

2015. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Nem akarok belédkötni, csak kijavítanálak: a rövid haj nem nő gyorsabban, csak látványosabb a növekedés.

Még valami: mivel tudom megakadályozni, hogy töredezzen a hajam vége? Valamint tudtok valamilyen sampon zsíros haj ellen, ami nem zsirosítja be még jobban a hajat? Esetleg hajpakolás, öblítési módszer?

2015. dec. 25. 22:34
 3/9 anonim válasza:
47%
:D
2015. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Előző vagyok.

Erre kifejezetten ajánlom a Doctor Organicos samponokat, én is azt használom, zsírosodó hajam van, heti kétszer mosom, és csodákat tesz a hajammal.

Vannak pakolások a töredezett hajra, a neten erre is találsz valamit (én almaecettel öblítek néha, meg csalánteával, de nem tudom, az töredezésre is jó-e). De ha rendszeresen van vágva, és nem vasalod sűrűn, nem fog annyira töredezni :)

2015. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
miért szeretnéd,h gyorsan nőljön, ha egyszer úgyis eladod?
2015. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Utolsó, nagyon szép gesztus odaadományoznj, ha valakinek szüksége van rá! Ha pedig a kérdező úgy dönt, eladja, hosszú, ápolt hajért kap 10-30E-t
2015. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem gyorsítja a növekedést a vágás.

Ellenben ha a töredezett hajat nem vágatja le valaki, még jobban feltöredezik, és olyan, mintha semmit se nőtt volna.

0,5-3 centi közötti a növekedés, az átlag 1 centi alatt.

Ha kíméled, jobban nő. Kímélés alatt azt értem: hogy nem vasalod, nem göndöríted, nem használsz hajformázó szereket (lakk, zselé, hab...), szép összetevőjű sampon, hajvégekre ápoló olaj (mandula, jojoba, argán...).


Minimum 30 centi levágott hajat lehet eladományozni.

Megvenni 40 centitől veszik és lópikulát fizetnek érte ahhoz képest, hogy mennyi "meló" megnöveszteni, normálisan ápolni... nagyon nem éri meg.


Én nemrég adományoztam el 50 centi dús hajat. Inkább ingyen adtam, hogy segíthessek, minthogy kapjak ~40-et (utána továbbadták volna min. 3 embernek összesen vagy 150-ért) és valami plázacica fejét díszítse.

2015. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NA EZ AZ A PLÁZACICÁK FEJÉT...:-/ Inkább adomány,helyes!;-) Én,amugy 100% kókuszolajat használok.
2016. márc. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább adomány, mert szebb, de ne alapítványnak add, mert tovább értékesítik! (Tapasztalat. Nekik is pénz!) Keress majd inkább parókakészítőt! Ha szükség van a pénzre, akkor eladás. Ha jó hosszú, szép pénzt kaphatsz érte!
2016. márc. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!