Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 évesen köldök piercing és...

15 évesen köldök piercing és ezzel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Idén nyáron leszek 15 éves és körülbelül 2 éve döntöttem el, hogy köldök piercinget szeretnék, amit a nyári szünet kezdetekor meg is szeretnék csináltatni. Tudnátok ezzel kapcsolatos tapasztalatokat mondani? (Mennyire fáj, mikor gyógyul be, stb.) Illetve kinek mi a véleménye erről az élet korról? Van olyan, aki ugyanígy 15 évesen csináltatta?

2016. jan. 17. 18:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolso: koszonom, vegre valaki normalisan latja a dolgokat:) en sem ertettem meg, hogy miert egybol mindenki ezt mondja, hogy logo tini has... en is teszek az alakomert, bar nem fitnessel, hanem mas sportokkal es nem hiszem, hogy logna a hasam vagy hasonlo. Szoval igazad van.
2016. jan. 18. 18:49
 12/13 anonim válasza:

Szia! :)

Semmikepp ne a nyariszunetbe vagy kezdetekor csinaltasd. Inkabb tavasszal mert egy ideig ameddig teljesen be nem gyogyul nem erheti viz. Ugymond ez egy nyilt seb. Nekem kb 2het alatt begyogyult, de ismerek olyat akinek 2honapig gennyezett szoval mindenkinek maskepp gyogyul :) Valamint mindenkinek mas a fajdalomkuszobe, de nem veszes szerintem. Az hogy mikor csinaltatod szerintem te es a szuleid dontsetek rola, mas velemenyet tojd le magasrol. :D

2016. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolso: koszonom:) tudom, sokan mondtak, hogy ne nyari szunetben csinaltassam. Csak suli kozben attol felek, hogy egy tesi oran valami tortenik vele :/
2016. jan. 24. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!