Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műköröm építésénél a...

Zselés műköröm építésénél a színes zselé helyett lehet, illetve mennyire tanácsos gél lakkot használni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet használni. Én beépítésnél fixálom, mattítom a körmöt, felteszem a színt, köttetem, majd borítom clear zselével.
2016. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem építem be, mert ettől széttöredezhet a műköröm felülete. Viszont úgy használhatod, hogy készre építed a műkörmöt , reszeled, buffer és utána rámész a gel lakkal, bármilyen fényzselével boríthatod, nem csak a gel lakkhoz valóval, de építőt én semmiképpen nem tennék a gel lakkra. Nagyjából 90%-ban én is gel lakkal fedem a műkörmömet, mert abból szebbek a színek és jobb velük dolgozni.
2016. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval

Én is hasonlóképp szoktam eljárni max annyi különbséggel hogy mI után kész a formára reszelt megfelelo vastagságú körom felteszek 1 réteg Base gel lakkot ezt követoen pedig a szint majd a top gel lakkot erre pedig fény zselét.

Nem tudom ti hogy vagytok vele de én ellege keverem a márkákat vagyis egyszerre használok termékeket több gyártótól pedig állítólag ez nem túl helyes.

2016. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!