Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Müllerből milyen (mattító)...

Müllerből milyen (mattító) alapozót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban készülök a Müllerbe, a CV Cadea Vera 2in1 púder miatt, viszont szeretnék egy alapozót is mellé.

Sajnos annyiszor befürödtem már a kombinált bőrtípusom miatt az alapozók terén, hogy már majdnem 4 hónapja böngészgetek utánuk, hogy megtaláljam ami a leghasznosabb lehetne számomra. (Vélemények)

A bőrömet úgy írnám le, hogy nagyon zsírosodásra hajlamos (amint felébredek muszáj vagyok megmosni az arcomat, mert nem tudom elviselni azt a vastag zsírréteget az arcomon, plusz még a szememet is csípi, ha véletlenül beledörgölöm) , viszont helyenként száraz is.

Tudnátok ajánlani nekem valamilyen jó kis mattító, de nem szárító és póruseltömő, 2 óra múlva szanaszét folyó alapozót nekem?

Köszönöm!



2016. febr. 3. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen arckrém(ek)et használsz?
2016. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bourjois 123

Persze hidratálni kell alá, a száraz részeken minden alapozó meglátszik.

2016. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a mattító termékek szárítanak. én inkább simán normál alapozót választanék, és ahhoz egy mattító púdert. mivel nem közvetlenül a bőrödön van, szerintem kevésbé szárít,mintha az alapozó mattító:)
2016. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most a Nivea hidratáló nappali és éjszakai kettőst használom, mattító hidratáló krémről már rég letettem, ezért esett erre a párosra a választásom, sok kombinált bőrrel rendelkező írt róluk pozitív véleményt. A nap folyamán úgyis mindig legalább 3szor arcot kell mosnom, ezek legalább hidratálnak.

Nem szoktam alapozózás előtt hidratáló krémezni, mert félek, hogy ha picit megizzadok, ha éppen sietnem kell és teljesen lefolyik az arcomról alapozóval együtt. Mondjuk lehet, hogy ez sem tesz túlzottan jót, de nagyon hamar zsírosodik a bőröm. :(

Utána néztem ennek a Bourjois 123 alapozónak, nagyon jó véleménnyel vannak róla, köszönöm, hogy ajánlottad! :)

Igen lehet, hogy szárítanak, elég kacifántos egy bőrtípusom van, ha nem használnék mattítót akkor pedig olyan lenne a fejem, mint egy szelet zsíros kenyér :( :D

De úgy döntöttem, hogy fogok nézni egy mattítót és egy normált plusz mattító púdert és teszek egy kísérletet hátha... :)

2016. febr. 4. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keress más arckrémet. Minél jobb a bőrápolási rutinod, annál könnyebb alapozót venni, mert nem kell az ilyen speciális kéréseknek eleget tennie.


Ha megtalálod az arcodnak tökéletes krémet, az pont segítene az alapozódnak helyben maradnia, hisz beszabályozná a zsírosodást.


Vagy tudod mit? Vannak primerek, amikre könnyű felvinni az alapozót, és mattítanak, de nem szárítanak. (pl. Maybelline Baby Skin)


Mivel mosol arcot?

2016. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Maximálisan meg tudlak érteni. Nálam is hasonló a helyzet.


HA MÉG AKTUÁLIS: Nivea krém felejtős :( az egyik legroszabb márka komolyan mondom. Müllerben vettem természetes összetételű sima hidratáló arckrémet 2 hónapja és Garnier micellás arclemosóval kombinálva csodát tett ;) . Reggel úgy kelek, hogy micellás víz lemosás aztán hidratáló... majd 20 perc múlva smink. Többen kérdezték már milyen alapozót használok pedig nem az a titka. Egyébként Astor lift me up (hidratáló hatású) de mivel egyetlen pattanásom sincs így csak nagyon vékonyan + hozzá átlátszó mattító púdert.

Táplálkozás... sok múlik a folyadékbevitelen is. Hormonok... szerintem értjük egymást.

De a száraz+ zsíros bőrre a lehető legrosszabb amit tehetsz ha naponta többször netán szappannal vagy bármivel (a víz is elég sajnos önmagában). Ja és konyhaóval arcradírozok hetente 1x sose volt még ilyen sima a bőröm.


Sok sikert! Ha teheted minél több alapozó mentes napot iktass be ha a bőröd engedi. Én emberek közt vagyok nap mint nap és hetente max. 2-szer sminkelek főleg hétvégén ha megyünk valahova.


Szió

2016. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!