Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, ha begyulladt...

Fluttershy666 kérdése:

Mit csináljak, ha begyulladt a fülem?

Figyelt kérdés
Egy hete lett kiszúrva a fülem itthon, semmi baj nem volt, egészen addig, amíg tegnap ki nem szedtem. Az egyik elég csúnya lett, sebes és be is van gyulladva. Kenegetem tiszta alkohollal, de valószínűleg összenőtt hátul. Ilyenkor újra kéne lövetni, ha összenőtt? ><
2016. febr. 7. 20:15
 1/2 anonim válasza:
Sajnos nekem is szokott ilyen lenni még mindig pedig már nagyon rég óta ki van szúrva a fülem. (Gyerek korom óta) az a lényeg hogy mindig legyen benne fülbevaló akkor nem fog legalább beforrni. Tudom hogy milyen most neked mert nekem is elég kellemetlen volt. Rakj be lehetőleg még most minél előbb egy fülbevalót . Tudom hogy fájni fog de próbálkozz meg vele. Egy gyors mozdulat... És minden este fertőtlenítsd le. Akkor remélhetőleg el fog múlni
2016. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen kivettem a fülit és tettem volna vissza erre nincs meg a lyuk :D magamnak szúrtam vissza itthon utána megint benőtt...... ezután a kozmetikusommal lövettem ki azóta nincs baj.

Forgattad a füledbe a fülbevalót?

amíg csúnya a füled ne csinálj vele semmit várd meg még szépen begyógyul

2016. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!