Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a fülem, porcban....

Begyulladt a fülem, porcban. Mit csináljak vele, hogy ne kelljen kivenni? Egyébként épp h kicsit be van dagadva nem is fáj csak egy kicsikét, de nem akarom hogy rosszabb legyen

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 07:11
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint a fülbevalótól.. Mert eddig ilyen gyógyfémes volt benne, és amikor már át lehetett cserélni másra, bizsura cseréltem ki
2012. márc. 27. 07:13
 2/5 anonim ***** válasza:

4 hete szúrta át ismerősöm a fülem. Oxycort-ot ajánlott rá, hogy azzal fújjam napi 2-szer. Fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő és viszketésgátló hatása van. Vénnyel kapható, bár nekem kiadták anélkül is. 1300 Ft körül van az ára. 2 hétig fújtam vele és nem gyulladt be, most már nem használom.

Nem lehet hogy túl hamar cserélted ki? Vagy csak nem bírja a bizsut. Cseréld vissza még, szerintem segít.

Mikor csináltattad?

2012. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kb 3 hónapja csináltattam, köszönöm a választ( és a kisfülbe lövettem)
2012. márc. 27. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Valószínűleg a kicserélés a gond. lehet le kellett volna fertőtleníteni a bizsut előtte. A porc elég kényes, hónapok alatt gyógyul teljesen. Próbáld ki :)
2012. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fertőtlenitettem, mind1 vissza raktam ami eredetileg volt benne, hátha rendbe hozza :) köszönöm azért
2012. márc. 27. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!