Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a Le Maquillage / Il...

Mi a Le Maquillage / Il makiage hivatalos cég neve, esetleg bejegyzett székhelyét 2016-ban?

Figyelt kérdés
Folyamatosan zaklatnak és szeretnék hivatalos levelet írni nekik, de sajnos sehol sem találom a hivatalos cégnevüket, ezáltal az elérhetőségüket. Kicsit keresgettem a neten, de a legutolsó céget 2015-ben törölték a cégnyilvántartásból, amit még be tudtam velük azonosítani. Aki esetleg manapság vásárolt náluk, az a nyugtáról (már ha adtak) meg tudná mondani legalább a hivatalos cégnevet. Előre is köszönöm!

2016. febr. 18. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van igazság, valahol a pokolban vannak bejegyezve.
2016. febr. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Engem évek óta zaklatnak és sok más személlyel feljelentést készítünk elő. Egy két infó, amelyeket telefonos diszpécserek kotyogtak ki. Ami a cégeket illeti New Line Cosmetics és Zada kft, ami előfordult többször. A telefonosok a Király utca 16-ból zaklatnak. A beszélgetéseket engedély nélkül rögzítik. Ha kéred, hogy töröljenek, nem teszik meg. A vásárlóknak a nyilvánvalóan rossz, hibás termékeket sem cserélik. Sok feljelentés van a fogyasztóvédelemnél, de mindent megúsznak.
2016. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Karmen Hegedus válasza:

A Zada Kft. 2016 augusztusában az Andrássy út 4 szám alatti Il Maquillage üzletét felújítás címszóval bezárta, felszámolta a céget és meglopta vásárlóit, akik elöre fizettek be tanfolyamokra, termékekre.

Tippeket kérek, hogyan lehet ebben a szituációban eljárni!

2016. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2016 elején átjelentettek mindenkit a Ragnar Gold Kft-hez. a cég egyébként új néven létezik, Fashion Tv lett belőle... és 30 embernek tartoznak több havi fizuval...
2016. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Engem pl nen fizettek ki . Amikor kértem a kilépő papiromat akkor a nő annyit mondott hogy ő még szeptemberben nem volt itt szóval nem tudja.

A fizut meg megkérdezi. Szóval azóta us kérdezi és érkezik a fizu. Holott még a tanfolyamot is kifizettem de be sem hivtak suliba csak a pénz kell nekik.

2016. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"2016 elején átjelentettek mindenkit a Ragnar Gold Kft-hez. a cég egyébként új néven létezik, Fashion Tv lett belőle... és 30 embernek tartoznak több havi fizuval..."


Erre reagálva, én mondjuk nem tudtam az átjelentésről sem, az aláírásom is meghamisították 2x is, a fizetésemből az utolsó 3 havit nem láttam. Nekem is azt mondták 2016 augusztusban, hogy felújítás lesz. 2017 Januárra kiderült, hogy elhúztak haza Izraelbe. A főnök öccse még lehúzott 30.000 Ft-al gyorsan.

Idén 2018-ban megkaptam a NAV megkeresését miattuk, meg a cégeikről. SZóval valami folyamatban van.

2018. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!