Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szem alatti karikákra és...

Szem alatti karikákra és pattanásokra milyen fajta korrektort használjak? Lehet ceruzásat mindkettőre? Vagy nem?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A formátuma, állaga, szerintem nem fontos. Nem tudom, milyen tónusú a bőröd, nekem nagyon világos, és nálam az vált be, hogy pattanásokra, bőrhibákra bőrszínemmel megegyező korrektort használok, (vagy legalábbis hasonlót), és valami világosabbat a szem alatti karikákra. Ez utóbbi van, akinek egyáltalán nem jön be. Illetve van, aki úgy szokta, hogy megfelelő árnyalatú piros rúzst rak a szeme alá, és arra a korrektort, meg a púdert. Ezt még nem próbáltam, de van, akinél működik :) És amúgy én a korrektor után még használok alapozót/bb krémet/cc krémet/egyebet, meg púdert. És utána még esetleg pirosítót, és így tényleg teljes, mert amúgy ha ott van két picit más színű volt, meg a szemed alatt két nagy világos folt, az hülyén néz ki, össze kell dolgozni. Ja, és még valami! A szem alá a korrektort fordított háromszög alakban érdemes felvinni, mert jobban kivilágosítja azt a területet, és könnyebb eldolgozni.
2016. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!