Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tud e valaki pattanásokra...

Tud e valaki pattanásokra valamilyen jó fajta tisztító tonikot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 18:58
 1/3 banyamanya ***** válasza:

Én svéd cseppet (gyomorkeserűt) használok. Lehet furán hangzik, de 2-3 éve javasolta tesóm, és rendbe rakta az arcom. Piros pattanások voltak az államon, orcámon, homlokomon. Esténként kell átdörzsölni vele az arcod (én lefekvés előtt szoktam), mint egy egyszerű tonikkal. Kicsit büdös lévén, hogy alkoholos.

Én estéről reggelre éreztem a változást, visszahúzódtak jelentősen. Most már csak mitesszereim vannak, de még így is rendszeresen használom.

Drogériákban kapható kisebb, nagyobb flakonnal is.

[link]

2013. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez nagyjából mennyibe kerül?
2013. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 banyamanya ***** válasza:
Fú nem rémlik pontosan... 1000 körül mozog, de nem tudom, hogy a kicsi vagy a nagy... De a kicsi is kitart sokáig.
2013. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!