Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Adnátok ötleteket milyen...

Adnátok ötleteket milyen frizura illene vállig érő hajhoz?

Figyelt kérdés

A jelenlegi az csak úgy van magának és szeretném ha nem így lene hanem lenne valami frizura vagy stílus ne csak egy kicsit megnyírt.

Mivel most növesztem s amég lenő váltól hosszabira addig kellene egy jó frizura.



2016. febr. 24. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
képet mutatsz? mert anélkül elég nehéz
2016. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2016. febr. 26. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ebbe csak egy kis fokozatot rakatnék alaulra, meg egy oldalválasztékot, ilyen oldalra csapott hosszabb frufruval.
2016. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megtudod esetle egy képben mutatni hogy esetleg a szerint legyen?
2016. febr. 27. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Valami ilyesmit vágatnék.

2016. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az alsó még tetszik is :) Lehet ilyenre kellene tényleg mert hogy jelenleg csak van magának a hajam :S
2016. febr. 27. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi van amúgy,nagyon szeretem, van formája, és ezt a fazont lehet növeszteni, hosszabb hajban is jól mutat. Plussz ha ügyesen van levágva, akkor magától beáll, nem kell különösebben beszárítgatni, és össze is lehet kötni! :)
2016. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hm akkor jó :) már csak meg kellene csináltatnom :S
2016. febr. 27. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!