Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Milyen sminkeket szerett...

Fiúk! Milyen sminkeket szerettek a lányokon?

Figyelt kérdés

Pl.: milyen színű rúzs/szájfény , milyen szemfestés?

Milyen körömlakk..stb. Mi az ami tetszik egy lányon, és jól néz ki? :D


És arra is kíváncsi lennék, hogy milyen illatokat szerettek a lányokon.


Kort is írjatok légyszi!


Én amúgy alapozót nem használok, nagyon visszafogottan sminkelek, na de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.



2016. febr. 27. 15:02
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt is leírhatjátok milyeneket nem szerettek, színt akár. ;)
2016. febr. 27. 15:03
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Szem ceruza ennyi mas nem kell illatra meg valami kellemes minosegi parfum
2016. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ui.: 19 vagyok
2016. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

Minél kevesebb. A rúzstól például egyenesen falra mászok, ha valaki sima hétköznapokon viseli. Esetleg egy kis szemceruza tényleg és ennyi.


Ha valakinek szép az arca, akkor egy kiló vakolat nélkül is az, ha meg valakinek nem, akkor kifestve sem lesz szebb.

2016. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Azert az hogy kifestve sem lesz szebb azt eleg konnyu megcafolni

Igyis bejon?

[link]

2016. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Az első fotón is van rajta egy kis smink pl. Spirál :D

Persze a következőn photoshoppolva is van,


Én ilyen apró kis szépítő sminkekre gondolok, mondjuk ami szexyn mutat.


Csak kíváncsiságból kérdezem. Én csak korrektort használok bőrhibákra, meg spirált.

2016. febr. 27. 15:35
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenfajta smink bejön, csak legyen ízléses, stílusos. Legyen hozzá érzéke a csajnak. Tehát nem baj ha rúzsozza magát de ne legyen rajta "vakolat". Aki ért hozzá az úgyis jól fog kinézni a többiek meg nem. Sajnos férfitársaim többsége és egy ideig én is ezekből a lányokból indultam ki. De azóta jópár nőt láttam aki jól tudott sminkelni szóval részemről oké dolog.
2016. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Full erős,domináns smink!
2016. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

"Azert az hogy kifestve sem lesz szebb azt eleg konnyu megcafolni

Igyis bejon?

[link]


Aha... és itt melyik kép az amelyiken kifestve is szép a nő ha amúgy ronda?


[link]


Ő így is meg úgy is szép.


[link]


Ő sminkkel meg anélkül is átlagos.


[link]


Ő meg smink nélkül ronda, sminkkel meg egy ijesztő szörny :D

2016. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ami itt Magyarországon van az borzalom, mi Svédországban élünk mert apumnak itt van munkája és a lányok, még a 18 évesek is aki sminkelnek, szemceruza, esetleg ha pattanásosak vagy valami akkor egy kis alapozó. Erre amikor hazajöttünk 14 éves unokatesóm egy csomó sminket viselt, de ahogy abban az egy hónapban megnéztem a többi lány is mind nagyon durván sminkel. Szerintem sokkal barátságosabb, szebb az ha egy lány enyhén sminkel, ez a sok smink a magyar lányokon... Nagyon kiábrándító, próbálják olyanra sminkelni magukat mint a modellek a képeken, és részben elérik a céljuk, teljesen élettelenné válnak mint a képek. A szép lányok smink nélkül még szebbek a csúnyák sminkkel még csúnybbak. (+ csak én figyeltem meg úgy hogy a 15 éves lányok úgy sminkelik magukat mintha 21 évesek lennének?)
2016. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!